Make-up a líčenie

Viete, ako namaľovať dokonalú očnú linku, aký je postup na decentné dymové líčenie, či ako vybrať vhodný odtieň make-upu pre vašu pleť? Fashion magazín Mólo vám v tom poradí a bude vás aj pravidelne informovať o aktuálnych trendoch a novinkách zo sveta líčidiel.
21.07.2020 Make-up a líčenie
Ako sa správne odlíčiť, aby vaša pleť netrpela

Základom každej zdravo vyzerajúcej pleti bez vrások je správne odlíčenie, a preto by sa by sa pre vás malo stať absolútnou samozrejmosťou, rovnako ako čistenie zubov alebo každodenná očista celého tela. A ak ho podceníte, potom vám budú aj drahé pleťové krémy úplne nanič. Ako sa teda správne odlíčiť? Viac sa dozviete sa v článku.

čítať článok

05.03.2020 Make-up a líčenie
Ako sa nalíčiť a byť pritom nenalíčená

Byť nalíčená a pritom vyzerať prirodzene má niečo do seba. Sme upravené a na prvý pohľad ani nie je vidieť, koľko šminiek sme použili. Takáto kamufláž zaberá aj na mužov, ktorí uprednostňujú prirodzený vzhľad.

čítať článok

18.12.2013 Make-up a líčenie
Make-up Giorgio Armani Eccentrico ponúka novú farebnú víziu pre tohtoročnú zimu v intenzívnych odtieňoch

Armaniho make-up kolekcia Eccentrico je prekvapivou zmesou pestrofarebných a slávnostných odtieňov. Je to ideálna kombinácia farieb líčidiel, ktoré majú schopnosť spestriť aj farebne skúpe outfity, napríklad tradičné kancelárske šedé kostýmy. Spoločnosť Giorgio Armani Beauty sa skutočne odviazala a s make-up kolekciou Eccentriko prichádza na Armaniho nečakane krikľavé farby.

čítať článok

19.11.2013 Make-up a líčenie
Nielen na vašich nechtoch sa dnes dá vyhrať s umením – hitom sa stáva očný umelecký make-up!

Stane sa Eye Art, čiže umelecké zdobenie očí rovnako populárnym ako Nail Art? Možno! Jeho nevýhodou je, že denne si na očný make-up do kozmetického salónu určite nevyrazíte a na rozdiel od umelecky zdobených nechtov ho musíte ráno pracne vyrobiť, aby ste ho najneskôr pred spaním odličovačom dokonale umyla. Napriek tomu, vidíme ho na prehliadkových mólach a túžime si podobnú kreáciu skúsiť tiež. Takže prečo nie! Skúste samy, čo dokážete. Alebo sa zverte do rúk profesionálov, alebo trebárs len kamarátky, ktorej nie je úplne cudzie výtvarné cítenie a dokáže nejakú tú make-up nádheru na vašich očiach vyčariť.

čítať článok

26.08.2013 Make-up a líčenie
Giorgio Armani predstavil nový kompaktný púder s inteligenciou

Pre jeseň 2013 predstavuje spoločnosť Giorgio Armani Beauty nové vyjadrenie podkladu Maestro Haute Couture - nový púder Giorgio Armani Maestro Compact Fusion Make up. Jeho revolučná textúra je teraz k dispozícii aj vo forme kompaktného púdru. Tento všestranný produkt slúži ako podkladová báza, ponúka možnosť presných úprav a zakrýva nedokonalosti.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek