Make-up a líčenie

Viete, ako namaľovať dokonalú očnú linku, aký je postup na decentné dymové líčenie, či ako vybrať vhodný odtieň make-upu pre vašu pleť? Fashion magazín Mólo vám v tom poradí a bude vás aj pravidelne informovať o aktuálnych trendoch a novinkách zo sveta líčidiel.
17.06.2024 Make-up a líčenie
Oči v hlavnej úlohe vo farebnom líčení tohto leta

Módne trendy v líčení sa neustále menia a v súčasnosti existuje veľa kreatívnych a odvážnych spôsobov. Toto leto budú v kurze hlavne farebné oči, ktoré môžu hýriť všetkými farbami.  Farebné líčenie očí je skvelým spôsobom, ako sa zabaviť a experimentovať s rôznymi vzhľadmi, pričom si zachovávate svoj osobný štýl. Práve teplé mesiace prajú experimentovaniu s […]

čítať článok

03.05.2024 Make-up a líčenie
S líčením to nepreháňajte, doprajte si viac dní bez make-upu

Líčenie je pre mnohých ľudí spôsobom, ako vyjadriť svoju kreativitu, zdôrazniť ich jedinečnú krásu a cítiť sa sebavedomo. Niektorí to však s líčením preháňajú a doprajú si ho každý deň. Na pamäti by ste však mali mať, že pleť potrebuje dýchať a nie vždy sa to pod vrstvou make-upu dá.  Líčenie môže byť spôsobom, ako […]

čítať článok

03.09.2022 Make-up a líčenie
Nemusíte sa lúčiť s letom: Osvojte si farebné líčenie v každom období

Leto sa chýli ku koncu, vy sa však nemusíte báť, že sa musíte vzdať svojich obľúbených letných farieb. Letný šatník možno na chvíľu vymeníte za zimnejšiu módu, no farby na tom nemusia nič meniť. K obľúbeným svetrom či koženke môžete zvoliť poriadne odvážne líčenie. V lete ste sa určite nebáli odviazať v líčení očí – […]

čítať článok

21.07.2020 Make-up a líčenie
Ako sa správne odlíčiť, aby vaša pleť netrpela

Základom každej zdravo vyzerajúcej pleti bez vrások je správne odlíčenie, a preto by sa by sa pre vás malo stať absolútnou samozrejmosťou, rovnako ako čistenie zubov alebo každodenná očista celého tela. A ak ho podceníte, potom vám budú aj drahé pleťové krémy úplne nanič. Ako sa teda správne odlíčiť? Viac sa dozviete sa v článku.

čítať článok

05.03.2020 Make-up a líčenie
Ako sa nalíčiť a byť pritom nenalíčená

Byť nalíčená a pritom vyzerať prirodzene má niečo do seba. Sme upravené a na prvý pohľad ani nie je vidieť, koľko šminiek sme použili. Takáto kamufláž zaberá aj na mužov, ktorí uprednostňujú prirodzený vzhľad.

čítať článok

18.12.2013 Make-up a líčenie
Make-up Giorgio Armani Eccentrico ponúka novú farebnú víziu pre tohtoročnú zimu v intenzívnych odtieňoch

Armaniho make-up kolekcia Eccentrico je prekvapivou zmesou pestrofarebných a slávnostných odtieňov. Je to ideálna kombinácia farieb líčidiel, ktoré majú schopnosť spestriť aj farebne skúpe outfity, napríklad tradičné kancelárske šedé kostýmy. Spoločnosť Giorgio Armani Beauty sa skutočne odviazala a s make-up kolekciou Eccentriko prichádza na Armaniho nečakane krikľavé farby.

čítať článok

19.11.2013 Make-up a líčenie
Nielen na vašich nechtoch sa dnes dá vyhrať s umením – hitom sa stáva očný umelecký make-up!

Stane sa Eye Art, čiže umelecké zdobenie očí rovnako populárnym ako Nail Art? Možno! Jeho nevýhodou je, že denne si na očný make-up do kozmetického salónu určite nevyrazíte a na rozdiel od umelecky zdobených nechtov ho musíte ráno pracne vyrobiť, aby ste ho najneskôr pred spaním odličovačom dokonale umyla. Napriek tomu, vidíme ho na prehliadkových mólach a túžime si podobnú kreáciu skúsiť tiež. Takže prečo nie! Skúste samy, čo dokážete. Alebo sa zverte do rúk profesionálov, alebo trebárs len kamarátky, ktorej nie je úplne cudzie výtvarné cítenie a dokáže nejakú tú make-up nádheru na vašich očiach vyčariť.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek