Vzťahy

03.02.2023 Vzťahy
Nemáte ešte darček na Valentína? Pozrite sa na tieto tipy

Každý rok 14. februára oslavujeme sviatok, ktorý niektorí milujú, iní vôbec neuznávajú. A nemusíte byť zrovna vo vzťahu. Aj keď tento fakt určite zohráva rolu. Ak túžite blízkeho či milovaného obdarovať, ste na správnej adrese. Ak patríte k tým, čo darčeky kupujú na poslednú chvíľu, pravdepodobne ešte stále nemáte ten pre svoju drahú polovičku. Ak […]

čítať článok

06.02.2020 Vzťahy
Vytvorte si dokonalý valentínsky večer – dekorácie a menu

Máloktorý sviatok sa u nás tak rýchlo udomácnil ako Valentín. Veľkú úlohu v tom, samozrejme, zohrávajú aj obchodníci, pre ktorých znamená tento sviatok možnosť ako všetko po Vianociach predať. Na druhú stranu má láska tak výsadné postavenie v našom živote, že si oslavu rozhodne zaslúži.

čítať článok

30.12.2006 Doplnky a šperky
Ako požiadať ženu o ruku – návod pre mužov

Chodíte spolu už pekných pár mesiacov alebo rokov a myslíte si, že táto žena je tá pravá. Je to tá, s ktorou chcete zostať a vziať si ju za manželku. Lenže, ak ste zástancom tradícií, čaká vás najskôr zasnúbenie. A s tým sa spája mnoho vecí, ako sú darčeky, prstienky a zorganizovanie malého slávnostného obradu. Ako urobiť všetko správne a nič nepokaziť? Máme pre vás malého sprievodcu aktom zasnúbenia.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek