Štýlová technika

20.04.2016 Štýlová technika
10 najluxusnejších obalov na iPhone 6/6S

Rozbitý displej, ošúchané rohy... Každý to pozná, kto má mobilný telefón a nepoužíva ochranné obaly. Lenže obaly a puzdra na telefóny nemusia byť len fuknčné, ale môžu byť aj štýlové. Preto sme sa pozreli a vybrali pre vás 10 najluxusnejších obalov na iPhone 6 a 6S.

čítať článok

19.03.2014 Štýlová technika
Louis Vuitton vytvoril na mieru šitú batožinu pre BMW i8 – je vyrobená z karbónových vlákien rovnako ako i8!

Výnimočnú batožinu pre výnimočný automobil. Louis Vuitton. Priekopník techniky cestovania vytvoril na mieru šitú sadu batožiny pre najprogresívnejšie športové auto – BMW i8 plug-in hybrid. Inovatívna kolekcia batožiny sa skladá z dvoch cestovných tašiek, business kufríku a z tašky na šaty. Ak chcete zabezpečiť optimálne využitie priestoru sú pre vás ako stvorené. Batožina je totiž šitá na mieru, aby presne zapadla do interiéru revolučného BMW i8.

čítať článok

05.02.2014 Štýlová technika
Luxusný obal na tablet alebo telefón nemusí byť vôbec drahá záležitosť – skúste „neznačkový luxus“ z Číny!

Nakoľko ceny štýlovej elektroniky - tabletov, veľkých dotykových telefónov či neodolateľných notebokov-vďaka veľkej konkurencii stále klesajú, tak si najskôr už aj mnohí z nás nejaký podobný gadget zaobstarali domov. Či už na hranie alebo ako pracovný nástroj nás potom sprevádza do školy, do práce alebo na schôdzky. A aj keď ceny týchto zariadení zlacňujú, určite premýšľate ako si svojho nového miláčika ochrániť pred nárazmi, škrabancami od mačiek, alebo len pred neumytými rukami vašich detí. Mať ho hneď na šrot nechce nikto!

čítať článok

25.11.2013 Štýlová technika
Luxusné Louis Vuitton puzdro pre iPhone, ale aj Louis Vuitton obal pre iPad z novej LV kolekcia, je skvelým vianočným darčekom!

Značka Louis Vuitton so svojím príslovečným savoir-faire, teda umením nemožného, vytvorila kolekciu nevystužených kožených puzdier pre štýlových cestovateľov, ktorí si nedokážu predstaviť, že by nemali vždy pri ruke svoj ??telefón Apple iPhone alebo tablet Apple iPad. Tiež poznáte túto závislosť? Teraz bude navyše prepojená s túžbou vlastniť niektorý z dokonalých kúskov puzdier Louis Vuitton pre Apple.  

čítať článok

11.07.2013 Štýlová technika
Štýlové púzdra pre váš iPad od Seth Aaron pre Maroo

Technika už dávno neplní len svoj ??pôvodný účel a stala sa luxusným módnym doplnkom. Takže keď si vyberáme nový mobil, notebook alebo tablet, väčšina z nás pokladá dizajn za jeden z najdôležitejších faktorov, ktorý náš nákup ovplyvňuje. A ako to s módnymi doplnkami býva, musí sa hodiť k nášmu celkovému outfitu. Tentokrát vám nepredstavíte novú techniku ??ako takú, ale v podstate outfit pre ňu. Konkrétne štýlová púzdra pre iPad, ktoré navrhol módny dizajnér Seth Aaron. Možno to bude vaše prvé zoznámenie s týmto dizajnérom, ale rozhodne si potom na neho v budúcnosti ešte spomeniete.

čítať článok

04.12.2012 Štýlová technika
Mobilná aplikácia pre iPhone a Android telefóny umožní rýchlo vyriešiť módnu dilemu a nákupné rozhodnutie

Kúpiť či nekúpiť? To je častá otázka mnohých žien stojacich v skúšobných kabínkach. Každá z nás občas potrebuje poradiť, či nám to sluší, či vyhliadnuté džínsy nerobia veľký zadok alebo ten kabát naozaj stojí za tie peniaze. V ideálnom prípade sa pýtame kamarátky, ktorú máme po ruke, v tom lepšom na telefóne, v najhoršom si musíme poradiť sami. Teda museli sme.

čítať článok

03.11.2012 Štýlová technika
Buďte originálny: Zaobstarajte si na zimu nový kabátik značky Mujjo pre svoj iPad, MacBook, iPhone alebo Samsung Galaxy S3!

Na jar tohto roku začala holandská značka Mujjo vyrábať originálne obaly na zariadenia Apple – iPhony, iPady alebo MacBook. Aj priaznivci novinky na trhu s názvom Samsung Galaxy S3 nájdu v kolekcii puzdro pre svojho chytrého krásavca. Mujjo Originals obsahuje výrobky z unikátnej kombinácie vlnenej plsti a vysoko kvalitnej kože.

čítať článok

14.02.2012 Štýlová technika
Top 10: Venujte k Valentínovi správne oštýlovanú štýlovú techniku!

Na sviatok Sv. Valentína myslí španielska dizajnérka Agatha Ruiz de la Prada zrejme často. Srdce je jej obľúbeným motívom, ktorým opakovane zdobí všetko okolo seba. Jej známosť ju už spojila so značkami, ako je Tefal alebo Krups a i s nimi vytvorila série srdiečkových produktov. Viete si predstaviť lepší darček k Valentínovi, než praktickú techniku alebo napríklad športové príslušenstvo, krásne označkované srdiečkom z lásky?

čítať článok

14.02.2011 Štýlová technika
MINI Cooper dokonale pristane k vašej Vuittonke – len si vybrať ten správny tuning!

„Prečo si ochotná nosiť na sebe reklamu zadarmo?“ opýtal sa mojej dobre situovanej kolegyne jej manžel, potom čo si za svoje tri výplaty kúpila novú Vuittonku. Odvrkla mu niečo v tom zmysle, že je to jej vec, čo si kúpi zo svojej výplaty, a rozhovor sa zvrtol iným smerom. Financie nerieši, takže nech si kúpi hoci aj auto potlačené logami, ak bude potom spokojná a dá pokoj (naznačil mi raz naivne Roman). Andy si kúpila klasickú hnedú Vuittonku so zlatými logami. Už mala (a stále má) aj inú, z novších kolekcií, ale z tej, ako sama hovorí, sa vôbec nedá spoznať, že ide o Vuittona. Takže to chcelo novú investíciu do pravej kabelky Louis Vuitton. Áno, Andy je nefalšovaná fanúšička luxusu, ktorý musí byť vidno! A pre túto skupinu milovníkov módy pripravila „objekt závisti“ aj nemecká tuningová spoločnosť CoverEFX. Do outfitu v štýle Louis Vuitton obliekla rozkošné vozidlo MINI Cooper JCW.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek