Lifestyle

Lifestyle alebo životný štýl nás zaujíma nielen preto, lebo aj on má svoje módne trendy. Zaujíma nás najmä preto, lebo chceme vedieť, ako žijete. Chceme byť vaším spoločníkom, keď cestujete, športujete, ale aj vtedy, keď si len v pokoji vychutnávate dobrú kávu na terase.
03.01.2022 Lifestyle
Nový rok, nová ja: Prestaňte si dávať zbytočné predsavzatia, stačí sa riadiť týmto

Je tu nový rok a s ním prichádzajú aj predsavzatia, ktoré si tradične mnoho z nás na jeho začiatku dáva. Otázkou je, koľko vydržia. Predsavzatia si však vôbec nemusíte dávať, stačí si spraviť poriadok v momentálnom stave vo vašom živote. Uplynulý rok ovplyvnila tak ako predošlý pandémia koronavírusu. Mnohým z nás sa z tohto dôvodu […]

čítať článok

20.12.2021 Lifestyle
Blížia sa vám skúšky v práci či v škole? S týmito tipmi ich hravo zvládnete

Život každého študenta vie byť poriadne namáhavý. Testy, zápočty, seminárne práce, referáty, skúšky… S týmto všetkým sa treba vysporiadať. Niekedy je učenia priveľa a zdá sa, že nie je možné ho zvládnuť. Ani po odídení zo školy to však nie je o nič jednoduchšie. V práci musíte neustále absolvovať nejaké školenia. Ako sa dá rýchlo […]

čítať článok

23.04.2020 Dom a záhrada
Pustite si jar do bytu!

Máte cit pre farby a dostatok fantázie? Tak prečo si takúto jarnú kvetinovú dekoráciu neurobiť sama? Kto si na to netrúfa, môže si kúpiť hotovú dekoráciu v predajniach s kvetinami. Pamätajte na to, že v jednoduchosti je krása a často taká dekorácia zapôsobí omnoho silnejšie. Než začnete tvoriť, tak si rozmyslite do ktorých priestorov dekoráciu použijete, to kvôli farbám kvetov a celkovej veľkosti aranžmánu.

čítať článok

06.02.2020 Vzťahy
Vytvorte si dokonalý valentínsky večer – dekorácie a menu

Máloktorý sviatok sa u nás tak rýchlo udomácnil ako Valentín. Veľkú úlohu v tom, samozrejme, zohrávajú aj obchodníci, pre ktorých znamená tento sviatok možnosť ako všetko po Vianociach predať. Na druhú stranu má láska tak výsadné postavenie v našom živote, že si oslavu rozhodne zaslúži.

čítať článok

10.12.2019 Voľný čas
Je rakúsky Hainburg dobrou voľbou pre nakupovanie?

Ak cestujete do Rakúska za nákupmi pravidelne, určite Hainburg poznáte pre jeho ideálnu polohu, obrovský výber a kvalitné produkty. A v prípade, že sa rozhodnete ísť s ekologickým trendom a svoje auto necháte zaparkované doma, urobíte veľmi dobré rozhodnutie. Dopravný podnik Bratislava sa skutočne nemá za čo hanbiť.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek