Staň sa jazykovým redaktorom serveru Moda.sk!

Hľadáme spolupracovníkov – brigádnikov na písanie článkov a preklady z anglického jazyka do slovenského. Práca je vhodná pre študentov, mamičky na materskej dovolenke a pre milovníkov módy.

Žena ležiaca na zemi s laptopom

Hľadáme: kolegu – brigádnika na písanie článkov a preklady z anglického a francúzskeho jazyka do slovenského. ?Frekvencia práce: denne. Garantujeme dlhodobú a zaujímavú brigádu.

Požadujeme: perfektnú znalosť slovenského jazyka po štylistickej aj gramatickej stránke a schopnosť rýchleho písania na počítači. Uchádzač musí mať k dispozícii počítač a prístup k internetu. Práca je vhodná pre študentov, matky na materskej dovolenke, ale aj milovníkov módy, ktorí si radi privyrobia prácou, ktorá ich bude baviť. Zahájenie spolupráce: ihneď!

Napíšte nám: o sebe alebo nám pošlite svoj životopis. Zaujíma nás, čo robíte, kde pracujete, aké sú vaše pracovné skúsenosti, odkiaľ ste, či a na akej úrovni zvládate ďalšie jazyky apod. Máte už nejaké skúsenosti s podobnou prácou? Ak už ste podobnú prácu robili, budeme radi, ak nám pošlete jej ukážku.

Píšte na: redakcia@moda.sk .

Zdroj obrázkov: Fotolia.com, Youqueen.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek