Dámske oblečenie

Späť

Presýpacie hodiny

Tento typ postavy je symetrický a veľmi ženský, pretože vytvára ideálne krivky. Výbornými kúskami oblečenia sú tričká a svetre s výstrihom do tvaru písmena V, nohavice či sukne s vyšším pásom alebo hrubé opasky, ktoré váš úzky driek ešte zvýraznia.

Jablko

Postava, nazývaná aj kruhová, by mala voliť oblečenie a doplnky, ktoré ju opticky predĺžia a vyformujú tak symetrické krivky. Odporúčame najmä úzke nohavice a topánky na vysokom opätku a vertikálne pásiky na šatách či svetroch s hlbším výstrihom.

Hruška

Ak chcete zjemniť rozdiel medzi úzkymi plecami a širokými bokmi, navrhujeme vyberať spodný diel oblečenia v tmavých farbách a naopak vrchný diel vo svetlých vzorovaných odtieňoch. Taktiež sú vítané výraznejšie náhrdelníky, náušnice a šatky.

Jahoda

Jahoda, alebo aj obrátený trojuholník, je typ postavy so širšími plecami a úzkymi bokmi. Vhodné sú preto „Á-čkové“ šaty, zvonové nohavice či širšie kraťasy. Výborným tipom sú horizontálne pásiky a vrstvené sukne.

Banán

Športová a chudá postava má viacero možností, ako opticky pridať nejaké to kilo navyše. Siahnite po výrazných vzoroch, svetlých farbách aj krátkych sukniach s čižmami a nechajte vyniknúť svoje štíhle nohy. Navrch zvoľte pončo a voilà, outfit je na svete.
Ďalej
Veľkosť
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek