Dámske nohavice

Späť

Kruh

Pre kruhovú postavu známu aj ako jablko, sú ideálne zvonové nohavice, ktoré opticky upravujú proporcie tela. No oveľa častejšie nositeľné a ľahšie kombinovateľné sú nohavice s vysokým pásom, ktoré skryjú všetky nedokonalosti a opticky vás predĺžia.

Obrátený trojuholník

Široké plecia a úzke boky si tiež môžu dovoliť zvonové nohavice či boyfriend rifle s nízkym pásom. Opäť tu platí pravidlo, že širšie nohavice spravia spolu s úzkym pásom a širokými ramenami ideálny tvar postavy.

Trojuholník

Pre dámy so širšími bokmi a stehnami sú jasnou voľbou nohavice v rovnom cigaretovom strihu, vďaka ktorým nebudú vaše boky pôsobiť tak výrazne. Ale pozor, zvonové nohavice či voľné boyfriend rifle sú určite krok vedľa.

Obdĺžnik

Ak máte typicky chlapčenskú postavu s úzkymi bokmi í plecami, siahnite po skinny strihu nohavíc. Taktiež si môžete pokojne dovoliť bedrový pás na voľných boyfriend nohaviciach, ktoré vám dodajú nedbalý casual look.

Presýpacie hodiny

Tento typ postavy je všeobecne uznávaný za ideálny, a preto ak patríte k tým šťastným dámam, pokojne siahnite pri výbere nohavíc po akomkoľvek strihu či dĺžke. Skinny, rovné, zvonové, s vysokým pásom či boyfriendy – čokoľvek si dáte, to vám sadne.
Ďalej
Veľkosť
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek