Dámske slnečné okuliare

Späť

Hranatá tvár

Črty ako prenikavé čelo a silná čeľusť jej dodávajú výrazný vzhľad, a to vás robí dokonalou kandidátkou na viacero rôznych tvarov slnečných okuliarov. Vyskúšajte dámske rámy typu: okrúhle, oválne, mačacie, motýlie alebo polovičné. Hravo tak vyvážite výraznejšiu čeľusť.

Oválna tvár

Ste šťastnou dámou, ak je vaša tvár oválna. Čo sa slnečných okuliarov týka, môžete si vybrať akýkoľvek štýl, ktorý sa vám zapáči. Vašej tvári pristanú všetky. Niektoré dámy uprednostňujú obdĺžnikové rámy kvôli kompenzácii mierne vertikálne pôsobiacej tváre.

Okrúhla tvár

Okrúhle tváre majú spravidla šírku i dĺžku približne rovnakú. Existuje veľa skvelých príležitostí na zvýraznenie vášho štýlu pekným rámom okuliarov. Či už ste na pláži, alebo sa chystáte šoférovať kabriolet, geometrické tvary rámov, Wayfarers typ okuliarov, alebo obdĺžnikové tvary dodajú vašej tvári dlhší a užší vzhľad.

Tvár v tvare srdca

Zvyčajne to znamená, že máte širšie obočie a úzku bradu. Môžete nasmerovať pozornosť smerom nadol, alebo si tvár predĺžiť a vyrovnať rozdiely. Na to sa hodia svetlé tenké rámy, alebo rámy s prehnanými spodnými oblúkmi. Vhodné štýly sú aj “Cateye”, “Butterfly”, alebo “Aviator”.
Ďalej

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek