Dámske kabelky

Späť

Podľa typu postavy

Správnym výberom kabelky môžete zamaskovať nedostatky svojej figúry. Pre útle nízke dámy sú vhodné menšie kabelky s dlhým ramienkom. Ak ste vysoká a štíhla siahnite po väčšej kabelke, ktorá má stredne dlhé ramienko. To dodá vašej postave krásne krivky. V prípade, že máte plnšiu postavu, vyberte si kabelku s pevným tvarom strednej veľkosti a krátkymi ramienkami. Takto odpútate pozornosť od bruška a prenesiete ju na líniu nôh.

Udalosť

Kabelka je neoddeliteľnou súčasťou vášho outfitu, preto je veľmi dôležité, aby ste ju správne prispôsobili k udalosti. Je nevhodné ladiť veľkú objemnú tašku k spoločenským šatám. Na takéto príležitosti je najvhodnejšia malá kabelka do ruky, prípadne na tenkom ramienku. Business look vám zas najlepšie doplní väčšia kabelka s krátkymi ramienkami.

Farba

Kvalitná čierna a hnedá kabelka sú tradičným must have doplnkom každého šatníka. Nebojte sa ho však osviežiť rôznymi farbami. Počas celého roka môžete svoj outfit oživiť béžovou alebo metalickou farbou. Tohtoročná sezóna dokonca prináša jemnú ružovú aj počas jesene a zimy. Zabudnite na staré pravidlo ladenia s topánkami. Dôležité je to, aby kabelka dopĺňala váš outfit ako celok.
Ďalej

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek