Svadby a svadobné šaty

Svadba pre nevestu nepredstavuje len svadobné šaty. Na veľký deň D musí byť dokonalé všetko - šaty, topánky, účes, doplnky, kytica, ženíchov oblek, družičky, hostia a aj hostina a výzdoba. Magazín Mólo je tu pre to, aby vám v tom pomohol a inšpiroval vás.
23.09.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobné šaty 2015

Rok 2015 sa opäť ponesie v znamení bielej svadby – presnejšie, svadobné trendy opäť ovládne biela. Svadobné šaty 2015 totiž budú bez výnimiek biele.

čítať článok

20.06.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobný účes pre blondínku – jedna žena 3x inak!

Jedna žena s tromi rôznymi svadobnými účesmi - budete prekvapení, ako rôzne môže vyzerať. Pritom sú všetky účesy veľmi podarené a slušivé. Pozrite sa, aj keď práve nechystáte svadbu - účesy od Anne Veck Hair z kolekcie Desire Bridal collectin 2014 sa hodí aj pre akúkoľvek spoločenskú udalosť a nielen pre blondínky.

čítať článok

25.04.2014 Svadby a svadobné šaty
Najkrajšie svadobné šaty – novinky, ktoré ste ešte nevideli!

Špeciálny svadobný týždeň módy predstavil svadobné šaty pre nadchádzajúcu jarnú sezónu 2015. Ktorá z nás sa teda chystá do toho „spadnúť“ a konečne si užiť svoj veľký deň, má šancu zaloviť a inšpirovať sa takými velikánmi svadobnej módy, akými sú Oscar de la Renta, Vera Wang, Marchesa, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Reem Acra, Naeem Khan a ďalšími. Ako prvú ochutnávku sme pre vás vybrali TOP 100 najkrajších svadobných šiat pre sezónu jar a leto 2015.

čítať článok

23.04.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobné kytice, ktoré nikdy nezvädnú!

Premýšľate nad svadobnou kyticou, ktorá vydrží? Mnohé nevesty si svoju kyticu po svadbe vysušia a snažia sa tak zachovať si spomienku na svoj svadobný deň. Avšak nie vždy je výsledok vydarený, u niektorých kvetov je takmer nemožný. Navyše výsledok nie je nikdy 100% trvanlivý. Čo teda skúsiť kyticu netradičnú, ktorá vlastne vodu ani nepotrebuje?

čítať článok

17.04.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobné šaty pre jar 2015 predstavila Vera Wang bez módnej prehliadky – namiesto nej natočila krátky film!

Vera Wang, slávna módna návrhárka a predovšetkým dizajnérka svadobných šiat, má túžbu líšiť sa v krvi. Zatiaľ čo iní sa väčšinou drží svadobnej bielej, Vera Wang sa nebojí sezónu od sezóny farby meniť. Vydáva nás v ružovej, v červenej, v čiernobielej, v čiernej aj v béžovej. Túto sezónu sa však vrátila k bielej, napriek tomu však je to pravdepodobne jej najodvážnejšia sezóna! Kolekcia svadobných šiat pre jar 2015, ktorú práve predstavila, je pre ňu úplne revolučná!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek