Parfumy

17.02.2014 Parfumy
10 najzvodnejších parfumov a vôní – „oblečte“ sa do nich!

Pravidelne vám radíme, aký parfum či vôňa sa hodí ako darček. Keď však pozorujem syna a dcéru môjho priateľa, ktorí dostávajú každoročne pod stromček už vo svojich pätnástich a sedemnástich rokoch hneď niekoľko parfumov, ďalšie potom dostávajú k meninám či k narodeninám, začínam parfumy a vône považovať za nudný a sprofanovaný darček. A tak tentoraz dostanete úplne inú radu. Zoznámime vás s top 10 najerotickejšími dámskymi parfumami, ktoré sa oplatí na seba „vyliať“. Ide vám predsa o to, aby na vás muži sadali ako na med?

čítať článok

10.12.2013 Parfumy
Fialová hrejivá vôňa Carolina Herrera prichádza – s oneskorením konečne aj u nás kúpime CH Eau de parfum sublime!

Vône a parfumy sú špecifickou časťou módy a kozmetiky. Mnohokrát sa do parfumu zamilujeme skôr, než k nemu vôbec privoniame. Ohromí nás trebárs len značka parfumu, pretože sme ju už v minulosti vyskúšali, niektoré parfumy zbierame do série, ale najčastejšie nás dostane flakón alebo dokonca len jeho farba. Podobný osud vás stretne aj keď zbadáte unikátny zlatofialový flakón CH Eau de parfum sublime z kolekcie vôní módnej návrhárky Carolina Herrera.

čítať článok

17.07.2013 Parfumy
Parfum Lancôme La Vie Est Belle L`Eau de Parfum Legere je letná novinka, s ktorou pochopíte, prečo je život krásny!

Nová vôňa od Lancôme nadväzuje na vôňu La Vie Est Belle, ktorá je v parfumériách už nejakú dobu obľúbená. Popravde ale, nová Lancôme Legere vôňa sa zas toľko od originálu nelíši, rozdiel však predsa len cítiť je. Vôňa je svieža, pokojná a v horúcich dňoch vo vás určite prebudí novú energiu! Vôňa dobrá, zmena malá!

čítať článok

24.06.2013 Parfumy
Spoznajte nový parfum Armani Privé Rose d`Arabie L`Or du Desert – vôňu inšpirovanú Ďalekým východom!

Parfum Armani Privé Rose d `Arabie L `Or du Desert už na pohľad vyzerá úchvatne. Orientálny flakón plný zlatistej tekutiny zvádza k tomu, aby sme privoňali k podstate, ktorá sa skrýva vo vnútri. Giorgio Armani vo svojej kolekcii „Mille et Une Nuits“, čo v preklade znamená Tisíc a jedna noc, predstavuje parfum, ktorý sa inšpiruje krásami ďalekého východu a orientu.

čítať článok

17.01.2013 Parfumy
Parfumy na Valentína: 5 horúcich jarných parfumových noviniek, ktoré potešia nás ženy na svätého Valentína!

Nech už si o sviatku svätého Valentína myslíme čokoľvek, skutočnosťou zostáva, že aj tie z nás, ktoré každoročne vykrikujú, že ide o americký sviatok s cieľom zvýšenia predajnosti, tajne túži po tom, aby náš partner tento názor ani náhodou nezdieľal! Takže páni, až so svojou drahou polovičkou dokončíte debatu o tom, aký komerčný sviatok deň svätého Valentína je, zoberte sa a utekajte nakupovať! Neviete čo? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi jarných parfumových noviniek, z ktorých určite vyberiete tú pravú.

čítať článok

15.01.2013 Parfumy
Nové dizajnové unisex parfumy v tvare fotoaparátu sa hodí pre vás aj ako darček na Valentína!

Obchodný reťazec Pull & Bear uviedol na trh novú kolekciu parfumov. Pútavý dizajn v podobe fotoaparátu s príhodným názvom Shot vznikol v spolupráci s barcelonskou dizajnovou školou Elisava. V darčekové variante potom ako milovníci vôní nekúpite len parfum v zaujímavom flakóne, ale aj jednorazový foťák, ktorým môžete napríklad práve na Valentína zvečniť svoje "sladké a zamilované" chvíľky. Tri variácie vôňou parfumu Shot, z ktorých si každý vyberie podľa svojho gusta, majú ešte ďalšiu výhodu - sú unisex!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek