Dom a záhrada

13.01.2023 Dom a záhrada
Premeňte svoju obývačku na trendové kráľovstvo

Rok 2023 je naklonený zmenám. Ak ste zmenu svojho príbytku nestihli v roku 2022, zamilujete si trendy, ktoré s novým rokom prišli.  Nemusíte meniť všetko vo svojom byte, aby ste docielili želanú zmenu. Rok 2023 je o detailoch. Stačí vymeniť doplnky, zopár kvetináčov, dodať niekoľko sviečok a z obývačky sa razom stane domáce kráľovstvo. Ak […]

čítať článok

23.04.2020 Dom a záhrada
Pustite si jar do bytu!

Máte cit pre farby a dostatok fantázie? Tak prečo si takúto jarnú kvetinovú dekoráciu neurobiť sama? Kto si na to netrúfa, môže si kúpiť hotovú dekoráciu v predajniach s kvetinami. Pamätajte na to, že v jednoduchosti je krása a často taká dekorácia zapôsobí omnoho silnejšie. Než začnete tvoriť, tak si rozmyslite do ktorých priestorov dekoráciu použijete, to kvôli farbám kvetov a celkovej veľkosti aranžmánu.

čítať článok

09.06.2018 Dom a záhrada
Zvončeky Campanula Addenda: hodia sa do moderných i tradičných záhradných a balkónových kompozícií!

Sezóna pohodových letných dní a večerov je v plnom prúde. Potešte svoju milovanú polovičku originálnym darčekom v črepníku namiesto rezaných kvetov, alebo si len tak rozžiarte vašu relaxačnú zónu! Máme pre vás tip, ktorý svojimi jemnými kvietkami skrášli každú záhradu či balkón. Reč je o nádherných minikvetináčoch s drobnými zvončekmi, ktoré produkuje holandská spoločnosť Addenda.

čítať článok

25.10.2013 Dom a záhrada
Firma Grund predstavila kolekciu kúpeľňových koberčekov navrhnutých módnym návrhárom Osmany Laffitom

Česká rodinná firma Grund, vedúca firma na európskom trhu vo výrobe kúpeľňových koberčekov, spojila svoje sily s couturierom Osmanym Laffitom a minulý týždeň predstavila limitovanú exkluzívnu kolekciu kúpeľňových koberčekov Osmany Laffita for Grund. Celá akcia začala módnou prehliadkou, kde aspoň jedna časť každého outfitu bola vyrobená z koberčeku z tejto kolekcie.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek