Módne prehliadky a návrhári

30.11.2018 Módne prehliadky a návrhári
Manolo Blahnik – génius ženských topánok

Viete aké je synonymum dokonalých ženských topánok? Manolo Blahnik. Získal si nielen srdce Carrie Bradshaw v seriáli Sex v meste, ale asi každej ženy na tejto planéte. Do jeho práce sa nedá nezamilovať! Detaily o jeho dokonalom topánkovom impériu sa dozviete v našom článku.

čítať článok

11.10.2018 Módne prehliadky a návrhári
Predstavujeme vám limitovanú kolekciu Kaia pre Karl Lagerfeld

Keď sa spojí francúzska chic elegancia so sebavedomým životným štýlom Californie, nemôže vzniknuť nič iné iba dokonalá harmónia nadčasovosti, ktorá vás nakazí prívalom vzrušujúcej energie. Predstavujeme vám exkluzívnu spoluprácu Karl x Kaia v plnej kráse vrátane backstage fotografií! Kapsulovú kolekciu si zakúpite v bratislavskom Auparku - je dokonalá a l-i-m-i-t-o-v-a-n-a!

čítať článok

19.07.2016 Módne prehliadky a návrhári
Hľadá sa návrhár! To Slovensko naše alebo moderný folk v móde

Tento týždeň vám predstavíme mladú návrhárku Veroniku Vlašicovú. 23-ročná maliarka a reštaurátorka tvorí šperky a doplnky už od detstva. Pred pár mesiacmi si splnila sen – navrhla a sama ušila prvú kolekciu sukní s názvom To Slovensko naše. Kolekcia pozostáva z ručne maľovaných a vyšívaných sukní a opaskov v štýle moderného folku.  Je krásne, keď […]

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek