Vlasy a účesy

11.04.2022 Doplnky a šperky
Ako rozžiariť nudný účes či outfit? Siahnite po vlasových doplnkoch

Vlasové doplnky naberajú čoraz väčší zmysel.  Neslúžia už len ako pomôcka, ktorá vám vlasy na chvíľu dá do úzadia, aby vám nezavadzali. Práve naopak, sponky či látkové gumičky a ďalšie doplnky sú trendy záležitosťou, ktorá sa vyrovná aj honosnému šperku.  Ak ste milovníčkou nových trendov, určite vám neušli výrazné vlasové doplnky. Môžete mať pokojne krátky […]

čítať článok

21.03.2022 Krása
Premýšľate nad zmenou účesu? Inšpirujte sa trendmi roka 2022

Nie nadarmo sa hovorí, že naše vlasy by mali byť korunou krásy. Tým sa nepochybne riadia aj kaderníci, ktorí sledujú najnovšie trendy. Ak ste sa konečne odhodlali na zmenu, inšpirujte sa tohtoročnými trendmi.  Dlhé vlasy sú skutočnou korunou krásy, z praktického hľadiska nie sú však úplne nenáročné na údržbu. Rok 2022 praje kratším a praktickejším […]

čítať článok

21.05.2020 Vlasy a účesy
Chcete sa stať z čiernovlásky blondínou? Vieme, ako na to!

Asi by sme len sotva hľadali ženu, ktorá by aspoň raz v živote nechcela zmeniť farbu svojich vlasov. Také oživenie vlastnej farby alebo farbenie či odfarbenie o 1-2 odtiene, to nie je nič ojedinelé. Ale radikálnu zmenu, napríklad z čiernovlásky na blond, to si môžu dovoliť len ženy, ktoré majú skutočne kvalitné vlasy.

čítať článok

20.03.2019 Vlasy a účesy
Tieto účesy sú in v sezóne 2019. Vyskúšate ich?

Prebúdzanie zo zimného spánku a príchod jari je obdobím nových začiatkov. Výnimkou nemusia byť ani vaše vlasy - netreba mať vždy iba nového chlapa na to, aby sme si zmenili look našej korunky krásy! Predstavujeme preto aktuálne trendy v účesoch. Vyskúšate ich?

čítať článok

21.06.2018 Vlasy a účesy
Nie je blond ako blond – odtieňov blond farby je nespočetne veľa!

Strácate sa v nekonečnej ponuke blond odtieňov? Vybrať si ten správny pre váš farebný typ nie je jednoduché. Nevhodne zvolená farba vlasov môže zbytočne zdôrazniť nedokonalosti vašej pleti, alebo môže tiež zapríčiniť, že pôsobíte staršie. Prečítajte si preto nášho sprievodcu a zorientujte sa, ktorý odtieň je ten váš.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek