Plavky a plážová móda

Slnečné dni si na pláži či pri bazéne vychutnáte len v dokonalých plavkách. A je jedno, či sa sa bavíme o celých plavkách alebo bikinách, výrazných farbách a vzoroch alebo minimalistickej klasike. Dôležitý je strih, ktorý perfektne zvýrazní postavu. Módny magazín Mólo vám poradí aj v tom, ako doladiť plážový look slnečnými okuliarmi, šatkami a klobúkmi a ako sa cítiť ako slnečná bohyňa.
30.06.2014 Plavky a plážová móda
Plavky Triola: česká značka pre slovanskú postavu!

Triola je synonymum pre kvalitnú českú bielizeň a tiež pre plavky. Nie je to len reklamný slogan firmy. Mám okolo seba niekoľko kamarátok a známych, ktoré dajú značke Triola vždy prednosť pred inými zahraničnými značkami. Nezabudli ste pri tohtoročnom pátranie po plavkách vhodných pre vašu postavu práve na túto českú značku? Poďte sa pozrieť na jej plavkový sortiment – na dámske plavky aj na plavky pre mužov.

čítať článok

25.06.2014 Fashion značky
Plavky Desigual: pestré leto v neprehliadnuteľných plavkách!

Na letnej dovolenke sa chceme baviť. Nielen u kokteilov, či špliechaním vo vode. Tiež naše letné oblečenie a samozrejme plavky nás musí baviť. Preto sú vzory tým, čo v lete kupujeme a obliekame. Ak hľadáte plavky skutočne „nasiaknuté“ energiou a dobrou zábavou, siahnite po kolekcii Desigual. Plavky Desigual, podobne ako oblečenie tejto značky, majú pestrosť a dobru náladu vpísanú do svojej módnej DNA!

čítať článok

24.06.2014 Fashion značky
Plavky Lindex – inšpirácia trópmi aj čierna klasika, ktorá sa skutočne podarila!

Ak sa tento rok v slovenských butikoch oplatí niekde pozrieť na dámske plavky, tak je to rozhodne Lindex. Plavky Lindex rozdelil do piatich tém, medzi ktorými nájdete tropickú inšpiráciu či inšpiráciu vlahým západom slnka, sladký preppy štýl aj klasickú a obľúbenú čiernu plavkovú kolekciu. Nechýbajú ani plavky, presnejšie časť plavkovej kolekcie, za ktorými stojí známa tvár – Karen Victoria Silvstedt, známa švédska modelka, herečka, speváčka a moderátorka.

čítať článok

24.06.2014 Plavky a plážová móda
Plavky H&M – príjemne rozvlnená kolekcia!

Ústredným motívom plavkovej kolekcie H&M sú vlny. HM-ko rozvlnilo plavky pomocou vlnitých lemov, naberania, aj prvoplánovými, ale veľmi estetickými volánikmi. Plavky H&M sú romantické a zmyselne ženské.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek