Plavky New Yorker – mladistvá letná kolekcia pre ženy aj mužov

Kolekcia plaviek z New Yorker je mladistvá a pestrá. Nechýbajú dámske plavky ani plavky pre mužov. Pestrosť nie je len o vzoroch a farbách, ale aj o pestrosti štýlov a strihov, ktoré v plavkovej kolekcii New Yorker 2014 nájdete. Najmä o pestrosti dámskej plavkovej kolekcie New Yorker.

Plavky New Yorker ponúkajú mladistvosť a pestrosť

Plavky New Yorker sú mladistvé, ale to neznamená, že sú tabu pre každého nad 25 rokov. Naopak. Možno že aj zrelé tridsiatničky či štyridsiatnička prekvapí, čo im táto mladistvá značka môže ponúknuť. Žiadnu jednotnú plavkovú líniu nečakajte. Plavky New Yorker sú zmesou nápadov a rôznych štýlov.
Plavky New Yorker 2014
Reklama na plavky New Yorker

Plavky New Yorker 2014 – pestrosť farieb, vzorov a strihov.

Vedľa bodkovaných modrých plaviek s bielymi obrími bodkami a červeným zaväzovaním nájdete nežné plavky New Yorker s volánikmi a módnym perforovaním. Efektne vyzerajú čiernobiele plavky s ornamentami, ktoré v kolekcii plaviek zastupujú obľúbenú „black and white“ módu. Nechýbajú ani plavky New Yorker so zvieracou potlačou, strapcami, v námorníckom modro-bielom štýle a tiež dámske plavky New Yorker pre fanúšičky futbalu s brazílskou inšpiráciou. Všetko potom dopĺňajú plavky s módnymi etnickými vzormi a dámske dvojdielne plavky New Yorker s nádherne riešeným, šnúrkami dekorovaným, dekoltom.

Medzi plavkami v New Yorker nájdete aj jednodielne plavky. Hoci ide len o jeden model v dvoch farbách, vyzerajú veľmi pekne a bolo by ich škoda nespomenúť. Majú sexi vykrojené boky a zdobenie kovovými cvokmi po celom leme nad bedrami a bokmi, cez hrudník až po zaväzovanie okolo krku. V ponuke New Yorker sú tieto celé plavky v čiernej farbe a vo farbe bielej kávy. Podobné luxusné vybíjanie sa objavuje aj na ďalšom oblečeniu z kolekcie New Yorker pre leto 2014, vrátane ďalších modelov plaviek – napríklad tých so strapcami na plavkovej podprsenke.
Čierne a sivá jednodielne plavky New Yorker

Pánske plavky New Yorker: šortkové strihy plaviek v rôznych farbách

Jeden strih a niekoľko farieb či vzorov s prúžkami – to sú pánske plavky New Yorker pre tohtoročnú sezónu 2014. Žiadne slipové ani boxerkové strihy. Iba plavky, ktoré umožnia prežiť aktívne leto. Jednotný strih umožňuje regulovať veľkosť plaviek sťahovaním šnúrkou v páse. Tri jednofarebné modely doplňujú dva jemne pruhované kúsky plaviek a tiež multivzorovaný model, ktorý akoby vo svojich vzoroch odrážal tie najobľúbenejšie letoviská pre letnú dovolenku.
Modré pánske šortkové plavky New Yorker

Koľko stoja plavky v New Yorker?

Plavky New Yorker patria opäť medzi tú lacnejšiu módu. Zatiaľ čo kombinácia dámske plavkové nohavičky a dámska plavková podprsenka stojí do 20 €, pánske plavky kúpite za cca 10 alebo za 15 €. Cez nízku cenu je kvalita plaviek dobrá poslúži vám určite viac sezón.

Zdroj obrázkov: plavky New Yorker – kolekcia leto 2014

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek