Plavky Desigual: pestré leto v neprehliadnuteľných plavkách!

Na letnej dovolenke sa chceme baviť. Nielen u kokteilov, či špliechaním vo vode. Tiež naše letné oblečenie a samozrejme plavky nás musí baviť. Preto sú vzory tým, čo v lete kupujeme a obliekame. Ak hľadáte plavky skutočne „nasiaknuté“ energiou a dobrou zábavou, siahnite po kolekcii Desigual. Plavky Desigual, podobne ako oblečenie tejto značky, majú pestrosť a dobrú náladu zapísanú do svojej módnej DNA!

Plavky Desigual si zakladajú na vzoroch a pestrosti farieb. V kolekcii pre leto 2014 nájdete obľúbené strihy nohavičiek aj podprseniek – žiadne extrémne výstrelky. O extravaganciu sa postarajú vzorované látky. Plavky Desigual zdobia etno vzory, kvetinové motívy a potlače s typografickými vzormi.
Plavky Desigual leto 2014

Plavky Desigual – leto 2014: Farby a vzory Desigual osvieži plavky aj plážové doplnky.

Plavky Desigual

Plavky Desigual varujú – „Sme len pre tých, ktoré sa neboja byť vidieť!“

Jednofarebnosť sa na plavkách Desigual nenosí a aj k monochromatickosti sa „znižujú“ len málokedy. Aj keď práve dvojfarebné modrobiele vzorované plavky Desigual patrí medzi tie najlepšie z letnej kolekcie. Zdobia je nádherné, akoby ručne maľované a súčasne batikované kvety, ktoré kontrastne vystupujú z modrého základu.

Tip redakcie:
Plavky Desigual s modrobielym kvetinovým vzoromPlavky Desigual s modrobielym kvetinovým vzorom

Plavky Desigual s modro bielym kvetinovým vzorom.

Plavky Desigual vyniknú s pestrými letnými outfitmi značky

Plavky majú jednu nevýhodu – najmä tie dvojdielne. Na skromnom kúsku látky vzory a farby nikdy tak dobre nevyniknú, ako na veľkých plochách letných šatiek, na šatách či na tričkách. Aj plavky Desigual potrebujú pre leto svojho partnera – iný pestrý módny kúsok z Desigual kolekcie. Inšpirovať vás môže letný plážový lookbook značky. Okrem plaviek lookbook predstavuje tiež ďalšie kúsky plážového šatníka a to nielen pre nás ženy, ale aj pre mužov.

Plážový lookbook Desigual pre leto 2014

Zdroj obrázkov: Desigual

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek