Plavky Takko Fashion – za málo peňazí veľa muziky

Plavky Takko Fashion predstavili letnú kolekciu plaviek v pestrých farbách a s pútavými vzormi. Kolekcia ponúka predovšetkým bikiny a výborne kombinovateľné podprsenky s nohavičkovými dielmi.

Niektoré značky sú nebezpečné svojou nízkou cenou. To je môj názor napríklad na značku Takko Fashion. Opäť ma dostala, pretože malé nahliadnutie do butiku sa premenilo v zbesilé nakupovanie plaviek. Plavky Takko Fashion pre tohtoročné leto 2014 sú totiž plné skvelých nápadov práve pre vzájomné kombinovanie.

Plavky Takko Fashion
Plavky Takko Fashion – vydarené nápady pre kreatívne kombinovanie.

Modrá a cyklámenová, vzorkovaná čiernobiela podprsenka a čierne nohavičky, modro-červeno-biely vzorovaný top z tankín a modré nohavičky – to je len náznak kombinácií, ktoré plavky Takko Fashion v tejto sezóne ponúkajú. Samozrejme je len na vás, či zostanete konzervatívne pri hotových modelov, alebo sa pustíte do kombináciou niekoľkých z nich. Plavky Takko sú v tejto sezóne farebne aj vzormi uspôsobené pre kreatívne tvorenie outfitov a je na vás, koľko odvahy k tomu nájdete.

Plavky Takko Fashion nás odhalia slniečku

Kolekcia plaviek Takko je takmer výhradne dvojdielna. Bikiny dopĺňajú len dva modely tankín. Konkrétne tankinových topov, praktických do kombinácií, alebo v lete vhodných ako vrchný diel k sukni alebo k šortkám, pod ktorými už budeme mať oblečené plavkové nohavičky. Veď v lete musíme byť na kúpanie „vždy pripravené!“

Ako plavky Takko Fashion pre tohtoročné leto najlepšie charakterizovať? Výrazné farby, pestré vzory a čierna klasika. Pre mňa je verdikt jasný, čo viac od plaviek chcieť? Možno už len dobrú cenu a tá je u Takko módy vždy príjemne nízka. Nohavičky za 4,99 € alebo za 7,99 €, plavkové podprsenky za 9,99 € a tankinový top za 13,99 € – na ceny sa sťažovať nemôžeme!

A ktoré plavky som si zaobstarala ja? Berte to ako tip na nákupy pre tento týždeň. Plavky Takko sa mi osvedčili už vlani a tak som si nimi aj tento rok opäť doplnila letný a dovolenkový šatník.

Nechajte si poradiť od odborníkov, ako si vybrať plavky

„Rovnako ako každý rok, aj tento rok plavkám dominujú bikiny. Trojuholníkový horný diel s viazaním okolo krku nevyjde nikdy z módy, ale vybrať si môžete aj z ďalších strihov. Ak máte menšie poprsie, vyberte push-up plavkovú podprsenku, alebo strih bandeau, ženy s väčším poprsím môžu zvoliť strih podprsenky s viazaním začínajúcim v strede plaviek. Pevný zadoček odhaľte vo vykrojených nohavičkách. Ak vás trápi väčšie bruško, zvoľte nohavičky s vyšším pásom, alebo model tankín, ktoré tvoria plavkový top a nohavičky,“ doporučuje Adéla Čiháková, mediálna konzultantka pre Takko Fashion.

Zdroj obrázkov: plavky Takko Fashion

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek