Testy a recenzie

25.06.2013 Kozmetika
Dermo kozmetika DMK je revolučná – make-up tejto profesionálnej kozmetiky vie robiť s pleťou zázraky!

Značka DMK má vo svojej ponuke mnoho prípravkov, ktoré sú na všetky naše telové partie, avšak ich výčet by bol na jeden článok príliš rozsiahly, tak sa dnes zameriam na make-up kozmetiky DMK, ktorú som mala možnosť osobne vyskúšať. Make-up ponuka DMK obsahuje nepreberné množstvo naozaj báječných „vychytávok“ tak, aby si maskéri mohli dokonale pohrať s ľudskou pleťou a poriadne sa oddať hre so svetlami, ktorá je napríklad vo filmovej brandži úplne nevyhnutná.

čítať článok

18.06.2013 Testy a recenzie
Vyskúšala som gauč 21. storočia, ktorý má navodzovať hlbokú relaxáciu a vnútornú rovnováhu! Skúsite ho tiež?

Alfasféra je kreslo, ktoré na prvý pohľad vyzerá celkom ako normálne moderné lehátko a vlastne ako pekný dizajnový kúsok. Jeho účel je však trocha iný. Má totiž slúžiť ako prostriedok, ktorý nám pomôže správne relaxovať, uvoľniť sa a dodať nám energiu, ktorá je v dnešnej dobe veľmi potrebná. Ja som kreslo skúsila, ale žiadnu hlbokú meditáciu som nezažívala: napriek tomu je pravda, že som si pekne odpočinula. Účinok je naozaj individuálny, na každého pôsobí inak. Moc by ma zaujímalo, ako by pôsobilo napríklad práve na vás!

čítať článok

30.01.2010 Testy a recenzie
Ani drahá práčka nemusí dobre prať!

Časopis Test (vydávaný v Českej republike) pravidelne testuje automatické práčky. Tentokrát sa zameral na 14 modelov s plnením spredu. Drahšie práčky sa umiestnili na popredných miestach, ale medzi horšími skončil aj jeden výrobok s cenou vyššou ako 760 €. Nedokázal oprať bielizeň dostatočne dobre. Po prvý raz sa v teste objavujú aj značky práčok, ktoré sa na Slovensku zaraďujú medzi populárne – Goddess a Amica.

čítať článok

02.12.2009 Testy a recenzie
Pracie prášky perú lepšie než gély!

V časopise Test vyšlo v tomto roku veľké porovnanie kvality pracích práškov a pracích gélov. V teste sú zastúpené ako drahšie značkové výrobky, tak lacnejšie výrobky privátnych značiek obchodných reťazcov. Pracie prášky si so zašpinením poradia lepšie než gély. Výsledky ukazujú, že kvalitu možno pri správnom hľadaní nájsť aj medzi najlacnejšími výrobkami.  

čítať článok

12.11.2009 Testy a recenzie
Zhora plnená práčka vyperie aj pre veľkú

Zhora plnené práčky sú vhodné pre domácnosti s nedostatkom priestoru. Majú síce nižšiu kapacitu než spredu plnené práčky, to môže ale byť aj výhodou. Kvalita, ale aj neduhy zhora plnených práčok sú porovnateľné so spredu plnenými modelmi. Test zhora plnených práčok spracoval časopis Test.

čítať článok

09.11.2009 Testy a recenzie
Sušičky s tepelným čerpadlom sú úspornejšie

Sušičky bielizne patria k spotrebičom s najväčšou spotrebou elektrickej energie v domácnosti. Sušičky vybavené tepelným čerpadlom sú oproti bežným kondenzačným úspornejšie. Lacné kondenzačné sušičky sú vhodné pre domácnosti, ktoré bielizeň nesušia často.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek