Voľný čas

19.04.2024 Voľný čas
Nie je to len o vyplnení času: Prečo by sme mali čítať knihy?

Množstvo ľudí nachádza záľubu v čítaní kníh. Je to skvelý relax pre telo, keďže sa fyzicky zastavíme, aj dušu. No benefity to má aj pre mozog, ktorí vďaka čítaniu kníh trénujeme. Čítanie kníh má množstvo výhod a dôležitých aspektov, ktoré môžu ovplyvniť nielen naše mentálne, ale aj emocionálne a dokonca fyzické zdravie. Čítanie je únikom […]

čítať článok

21.03.2024 Voľný čas
Ako si doma vytvoriť originálne veľkonočné vajíčka?

Chystáte sa pri veľkonočnom varení či pečení spotrebovať viacero vajec? Namiesto rozbíjania, ich opatrne vyfúknite a škrupinky od nich použite na dekorovanie. Ak máte menšie deti, radosť bude o to väčšia a zdobenie v štýle našich starých rodičov či rodičov sa stane aj vašou veľkonočnou tradíciou. Nemusíte byť umelcom, aby ste si dokázali ozdobiť vajíčka. […]

čítať článok

10.12.2019 Voľný čas
Je rakúsky Hainburg dobrou voľbou pre nakupovanie?

Ak cestujete do Rakúska za nákupmi pravidelne, určite Hainburg poznáte pre jeho ideálnu polohu, obrovský výber a kvalitné produkty. A v prípade, že sa rozhodnete ísť s ekologickým trendom a svoje auto necháte zaparkované doma, urobíte veľmi dobré rozhodnutie. Dopravný podnik Bratislava sa skutočne nemá za čo hanbiť.

čítať článok

20.01.2019 Voľný čas
Pripravte svoje telo na lyžovanie

Pomaly, ale isto sa drastické mrazivé sneženie preklápa do pohodovej slnečnej lyžovačky. Ak patríte aj vy medzi veľkých lyžiarskych nadšencov, pripravte svoj organizmus na brázdenie zasnežených kopcov ešte predtým, ako skočíte na lyže. Ako?

čítať článok

24.10.2018 Voľný čas
Dodajte starému oblečeniu novú farbu

Neviete sa vzdať starého trička,  šatky alebo tašky z príjemného materiálu, hoci vás ich farba už nudí? Spestrite si dlhé jesenné chvíle a prefarbite svoje obľúbené kúsky farbami na textil! Ako? Dočítate sa v našom článku!

čítať článok

18.10.2018 Voľný čas
Bojíte sa čistiť zimné bundy, aby nestratili svoju funkčnú vlastnosť? Pranie im môže výrazne prospieť!

S postupným príchodom chladného počasia plánujú určite mnohé z vás zimné radovánky na horách. A keďže pripraveným šťastie praje, prinášame vám v predstihu návod, ako sa správne starať o vašu obľúbenú zimnú bundu. A kto by zbytočne utrácal peniaze v predražených čistiarniach?! My sa dokážeme o bundu postarať v pohodlí domova. Ako?Čítajte ďalej!

čítať článok

26.09.2018 Doplnky a šperky
Inšpirujte sa a urobte si vlastný organizér na šperky a bižutériu!

Povedzte áno prehľadne usporiadaným šperkom v uhladenom organizéri! Podľa typu interiéru si môžete vybrať, alebo dokonca vytvoriť svoj vlastný, ktorý dá vašim pokladom raz a navždy systém. Inšpirujte sa nápadmi a dajte zbohom zamotaným retiazkam. Ako bonus doprajete vášmu interiéru novú originálnu dekoráciu. Super, nie?!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek