Detská móda

Vyznáte sa v detskej móde? Viete, aké je trendy oblečenie pre dievčatá či chlapcov a ako k nim doladiť doplnky? Magazín Mólo vám poradí.
13.03.2014 Detská móda
Exkluzívny parfum Petit Guerlain je rafinovaným a originálnym darčekom pre tých najmenších!

Značka Guerlain je obdivovanou stálicou vo svete luxusných vôní a exkluzívnej kozmetiky. V jej portfóliu je niekoľko nadčasových výrobkov, ktoré si získavajú stále nových priaznivcov. Na začiatku tohto roka prišla s originálnou vôňou aj pre deti - s parfumom PETIT GUERLAIN. Táto zaujímavá novinka sa stane dokonalým darčekom napríklad k narodeniu dieťaťa.

čítať článok

01.08.2013 Detská móda
Letná kolekcia Dolce&Gabbana pre deti je v znamení čipiek, kvetov, ale aj Disneyho

Keď rodičia milujú módu, miluje ju väčšinou aj ich dieťa. A tak nezostáva, než do detských šatníkov zaraďovať tiež trochu luxusu. Značka Dolce&Gabbana je známa svojou luxusnou módou nielen pre dospelých, ale aj pre deti. A nie len tak hocijakú. Ponúka elegantné čipky, „malé čierne“ , kvetinové aj sicílske vzory. A pre deti, ktoré si na veľké parádenie chcú ešte chvíľku počkať, majú klasického Disneyho. Nezabudnite tento článok ukázať aj vašim drobnôstkam. Teraz majú priestor si ukázať na to, čo sa im páči.

čítať článok

25.07.2013 Detská móda
Letný Desigual spestrí deťom leto – najmä dievčenská kolekcia je plná energie a inšpiratívnych vzorov!

Desigual je značka, ktorú mám rada. Vyžaruje z nej energia a radosť a keď tento rok na seba nechávalo jar a potom aj leto dlho čakať, vyrazila som si nakúpiť pozitívne ladené vzorované a pestré kúsky do Desigual. Viete ale, že Desigual ponúka tiež obrovský sortiment pre deti? A verím, že tie pestrosť kolekcie dokážu oceniť ešte oveľa viac, než mi konzervatívny dospelí!

čítať článok

22.07.2013 Detská móda
Letná Kenzo Kids kolekcia ponúka džungľu plnú pestrých farieb, vzorov a potlačí

Možno, že si potrpíte na značkové oblečky pre svoje deti – možno len nechcete na ulici stretávať iné deti v rovnakom outfite z Tesca, aké má to vaše. Kolekcia Kenzo Kids prináša športovú a trendy módu pre najmenších, ktorá síce nie je lacná ako tá zo supermarketu, zaručene ich ale zárukou kvality a módnosti. V pestrých farbách a kontrastných pruhoch budú deti oslňujúce v parku, na pieskovisku aj kdekoľvek pod slnkom v exotických destináciách.

čítať článok

07.06.2013 Detská móda
Oblečenie pre deti Little Marc Jacobs označkuje vaše dieťa ako módneho vlastenca!

Klasické detské strihy tričiek, šortiek, sukienok, šiat by sa mohli zdať nudné. V kombinácii s roztomilými obrázkami a pestrými farbami, ktoré do svojej módnej kolekcie pre deti zakomponoval Marc Jacobs, v nich budú ale deti roztomilo žiariť! Marc Jacobs vo svojej značke pre deti nezabúda ani na ich pohodlie. Oblečenie pre deti Marc Jacobs má voľné a pohodlné strihy, ktoré sú vzdušné a deti nijako neobmedzujú. Tie na rozdiel od nás ešte nie sú ochotné kvôli móde a kráse trpieť! Pozrite sa na detskú kolekciu Little Marc Jacobs pre jar a leto 2013.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek