Spodná bielizeň

Spodná bielizeň je základom toho, ako sa cítite. Chcete sa cítiť sexi? Vezmite si sexi spodnú bielizeň. Chcete sa cítiť pohodlne? Vezmite si bavlnenú spodnú bielizeň. Nevadí, že ju ostatní nevidia. Vy viete, že ju máte a to úplne stačí. Aj preto vás informujeme o všetkom, čo by ste zo sveta spodného prádla mali vedieť.
18.11.2023 Dámska móda
Ako si správne vyberať podprsenku?

Množstvo žien má celý život problém s výberom podprsenky. Nájsť správny košíček aj obvod môže byť hotová veda. Existuje na to nejaký jasný návod? V rôznych obdobiach života sa ženské telo mení, preto sa nedá určiť konkrétna veľkosť podprsenky na celý život. To je logické. Ak však práve stojíte v obchode s bielizňou a chcete […]

čítať článok

08.04.2019 Spodná bielizeň
Kde sa vzalo pyžamo, a prečo na ňom záleží?

Neustále riešime svoj zovňajšok. Čo sa nosí, aké budú trendy v obliekaní, obúvaní aj líčení. Ale napadlo vás niekedy, akým trendom podlieha také pyžamo? Kde sa vzalo? A či je lepšie spať v ňom alebo bez neho? Pozrieme sa, ako to s tým pyžamom vlastne je.

čítať článok

18.08.2014 Spodná bielizeň
Zmenšujúce podprsenky Lindex

Spodná bielizeň Lindex ponúka aj špeciálne zmenšujúce podprsenky pre ženy s veľkým poprsím, ktoré potrebujú svoje prsia aspoň opticky zmenšiť. Pozrite sa!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek