Spodná bielizeň Marks&Spencer pre jar/leto 2015 – je tu nová kolekcia!

Spodná bielizeň Marks&Spencer sa predstavuje v novej kolekcii určenej na jar a leto 2015. Jemnosť a modernosť sú základnými črtami bielizne M&S.

Ak ste rovnako ako ja priaznivci spodnej bielizne Marks&Spencer, rozhodne vás nová kolekcia opäť milo nadchne.

Spodná bielizeň Marks&Spencer pre jar/leto 2015 stavia na jemných rysoch bielizne, ale tiež na jemnosti samotného materiálu. Bielizeň M & S nezostáva v novej sezóne len u neutrálnych farieb, akými je telová, biela a čierna, ale naopak, servíruje sa nám pestrá ako farby ovocia. Marhuľová, čerešňová, čučoriedková aj kivi. Jednofarebné modely ďalej dopĺňa niekoľko setov s príjemným, pre Marks & Spencer typickým kvetinovým vzorovaním v kombinácii s nežnou čipkou. Ďalším z dizajnových znakov novej kolekcie spodnej bielizne M&S sa stalo zložité dekoračné prešívanie.

Spodná bielizeň MarksampSpencer pre jarleto 2015 je tu nová kolekcia
Spodná bielizeň Marks&Spencer pre jar/leto 2015 – je tu nová kolekcia!

Spodná bielizeň Marks&Spencer pre jar/leto 2015 sa snaží ponúknuť novú úroveň pohodlia!

Mäkké a pohodlné podprsenky, čipkované korzety a body z príjemných materiálov, pohodlné strihy nohavičiek – to všetko sa snaží spodnú bielizeň Marks&Spencer premeniť na najpohodlnejšiu časť nášho šatníka. Podprsenky vyzerajú veľmi sviežo a nežne subtílne vďaka absencii vypchávok. Cez priehľadnú čipku navyše nádherne presvitajú prsia. Samozrejme kto ocení skôr pevnejšiu podprsenku ako jemnú siluetu a krehký vzhľad, ani toho ponuka spodnej bielizne Marks&Spencer z kolekcie pre jar a leto 2015 nesklame.

Katalóg spodnej bielizne Marks&Spencer jar/leto 2015

Nová kolekcia spodnej bielizne Marks&Spencer jar/leto 2015 sa inšpirovala minulosťou, ktorú však prepája s tým najlepším, čo prináša dnešná moderná doba, technológie i vývoj strihov či materiálov. Móda a funkčnosť sa stretávajú a rozhodne nejdú proti sebe.

Športová spodná bielizeň Marks&Spence pre jar/leto 2015


Okrem nádherných ženských modelov ponúka nová kolekcia spodnej bielizne Marks&Spencer tiež športové funkčné spodné prádlo. Prepracované kúsky nezabúdajú na estetiku, ale pritom sa nám snaží ponúknuť bielizeň, v ktorej môžeme pohodlne, bezpečne a účinne športovať alebo tráviť aktívne voľný čas. Športová spodná bielizeň je súčasťou rozsiahlej športovej kolekcie Marks&Spencer.

Zdroj obrázkov: spodná bielizeň Marks&Spencer – módna kolekcia jar/leto 2015

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek