Valentín a kúpa novej bielizne, viete čo prezradia jej farby?

Ešte predtým, ako sa pustíte do predvalentýnských nákupov zvodnej spodnej bielizne, zistite si milé dámy, čo o vás vybraná farba povie. Pre pánov platí to isté – aké vlastnosti výberom partnerke vlastne pripisujú? Naše rady vám prezradia, či sa zvolená farba zhoduje, alebo je to iba prežitý mýtus!

ukážka rôznych farieb valentínskeho prádla
Každá sme jedinečný originál, preto si na Valentína doprajte ten naj kúsok pre seba!

Biela farba

Biela farba je spojená s nevinnosťou a čistotou. Je tu však významné ale – to poukazuje na to, že nositeľky bielej bielizne sú otvorené návrhom a rady sa učia! Popísali sme práve vaše tajné zámery na svätého Valentína? Tak siahnite po bielej!

Telová, čiže „nude“ farba

Nositeľky spodnej bielizne v telovej farbe dávajú najavo, že nemajú čo skrývať! Prirodzená a pohodová povaha ženy je spojená práve s týmto odtieňom bielizne, v ktorom môžete prekvapiť napríklad práve tento rok 14. februára.

Ružová farba

Ružová farba je delikátna, romantická, ženská a mladistvá. Nositeľka tejto zmyselnej senzitívnej farby potrebuje byť vedená a je často krát submisívna. Či je to tak aj v skutočnosti, alebo ide len o prežitý stereotyp, posúďte vy samy!

Červená farba a ďalšie ohnivo-teplé odtiene

Dramatická červená vyjadruje vášnivú a energickú osobnosť. Ich majiteľky sa rozhodne nehanbia a radi si povedia presne o to, čo chcú. Vzrušenie a vitalita z živých a teplých odtieňov priam sála a môže tak pekne zrýchliť tep! Nudiť sa určite nechce, to je jasné.

Čierna farba

Čierna farba je o moci a vášni ženy, ktorá ju oblieka. Nositeľka čiernej bielizne má svoje jemné pôvaby, ale aj vášeň zakorenenú hlboko v sebe. Sexy čierne body zvádza svojou tajomnosťou a túžbou odlíšiť sa zároveň. Čierna podprsenka a nohavičky sú sexy, zvodné a tajomné zároveň!

Máte vybrané? Tak už sa len zostáva presvedčiť, či sa popísané vlastnosti farieb spodnej bielizne zhodujú so skutočnosťou alebo či v sebe skrývajú ešte ďalšie vzrušujúce prekvapenie! To už ale zostane len medzi vami.

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek