Spodná bielizeň Britney Spears – už na jeseň v obchodoch!

Britney Spears už tento rok na jeseň ukáže všetkým svoje spodné prádlo – a bude ho aj predávať! Predstaví totiž svoju vlastný rad bielizne, a to za celkom rozumné ceny.
Spodná bielizeň Britney Spears

Spodnú bielizeň Britney Spears si môžete aj zo Slovenska kúpiť už tento rok v septembri. Sľubuje, že bude veľmi sexi!

Pop divu Britney Spears si budeme tentoraz môcť užiť aj ako módnu návrhárku. Pridala sa totiž k celebritám, ktoré chcú ukázať, čo samy nosia „pod sukňou“. Už na jeseň Britney Spears predstaví svoju vlastnú kolekciu spodnej bielizne. Spodná bielizeň Britney Spears s názvom The Intimate Collection sľubuje sexi kolekciu s retro prvkami.

Spodná bielizeň Britney Spears – zatiaľ Top secret!

Nikto ho ešte nevidel a každý po ňom už šalie. Je vidieť, ako vie známe meno predávať aj niečo, čo sme si ešte nemohli osahať a dokonca sa na to ani pozrieť. Britney na svojej sociálnej sietí vrhla jeden jediný obrázok, kde je sama oblečená do jedného kúska spodnej bielizne zo svojej kolekcie a tým zatiaľ ukážka kolekcie nielen začína, ale aj končí. Už teraz sa ale vie, že Britney stavila na retro kombinovanom so sexy vzhľadom.

Spodná bielizeň Britney Spears bude obsahovať vintage korzety aj dámske košieľky na spanie. Kolekcia sa bude predávať za ceny od 17 do 79 $ cez internet a prekvapivo budeme mať možnosť si jednotlivé modely kúpiť aj od nás zo Slovenska. Celá kolekcia sa objaví v septembri na britneyspears.com.

Zdroj obrázkov: Britney Spears

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek