Dermo kozmetika DMK je revolučná – make-up tejto profesionálnej kozmetiky vie robiť s pleťou zázraky!

Značka DMK má vo svojej ponuke mnoho prípravkov, ktoré sú na všetky naše telové partie, avšak ich výčet by bol na jeden článok príliš rozsiahly, tak sa dnes zameriam na make-up kozmetiky DMK, ktorú som mala možnosť osobne vyskúšať. Make-up ponuka DMK obsahuje nepreberné množstvo naozaj báječných „vychytávok“ tak, aby si maskéri mohli dokonale pohrať s ľudskou pleťou a poriadne sa oddať hre so svetlami, ktorá je napríklad vo filmovej brandži úplne nevyhnutná.

Make-up DMK kryje tetovanie – aj vás zmení na nepoznanie!

Kúzlo DMK kozmetiky sa skrýva v niekoľkých make-up produktoch, ktorých správna aplikácia môžete naozaj tvoriť zázraky. Podľa zakladateľa značky DMK máme predtým, než začneme maľovať, pripraviť plátno. Tým sa myslí použitie podkladovej bázy Creme Glace, ktorá našu pokožku chráni pred škodlivými vplyvmi a baktériami, zároveň zaceľuje pleť a dokonca pomáha zamaskovať aj tie najhlbšie vrásky, a to bez efektu navrstvenia.
Podkladová báza DMK kozmetiky Creme Glac

Podkladová báza DMK kozmetiky Creme Glace pripraví našu pleť na nanesenie make-upu.

Ďalším krokom je nanesenie make-upu, ktorý má niekoľko výhod oproti iným bežným make-upom, a to hlavne v zložení. DMK make-up je totiž iba z prírodných rastlinných konzervačných látok ako napríklad Biocense, ktorá je revolučný organických zložením, ktoré zamedzuje množeniu mikroorganizmov.
Makeup od DMK cosmeticMakeup DMK cosmetics

Make-up od DMK cosmetics používajú profesionálni maskéri, ale jeho výhody oceníte aj vy.

Teraz sa dostávam k produktom, ktoré som obdivovala zo všetkého najviac. Bolo zaujímavé, ako som mohla sledovať proces, kedy sa moja pleť mení, krásne zaceľuje a zvýrazňuje, ale zároveň som bola neustále prirodzená, len krajšia. Vďaka profesionálnym DMK korektorom, ktoré využívajú prácu so svetlom a neutralizujú nežiaduce zmeny farebnosti pleti, môžu maskéri výborne pracovať, a to stačí naniesť skutočne len malé množstvo.

Korektory sa v make-up rade delia, pretože táto značka vyžaduje skutočne perfektnú prácu a výsledné dielo musí byť dokonalé. Zároveň je dôležité, aby napríklad maskéri vo filme či fotení, dokázali zakryť perfektne všetko a tiež vďaka svetlám, ktoré korektory dokážu urobiť, pripraviť pleť na blesky fotoaparátov a osvetlenie reflektorov. K tomu im pomáhajú korektory tzv. LoLites, ktoré tvarujú kontúry tváre a skrývajú nežiadúce miesta pomocou zmenšenia odrazu svetelných lúčov alebo aj červené korektúry, ktoré zakrývajú začervenanie pokožky a menia farebný tón podkladu. Aj modrý korektor je pre maskérov náramne užitočný, pretože výborne kryje akúkoľvek modrú farbu pokožky (kruhy pod očami, žilky), ale tiež dokážu perfektne zakryť aj samotné tetovanie!
Korektory LoLites a červený korektor od DMK cosmetics

Korektory LoLites a červený korektor od DMK cosmetics.


Naopak pre zviditeľnenie je tu HiLites zvýrazňovač, ktorý podčiarkne tie miesta vašej tváre, ktoré chcete, aby vynikli. Rad DMK ponúka štyri špeciálne farebné kombinácie, pomocou ktorých vytvoríte presnej línie.

DMK make-up som v profesionálnom salóne skúsila priamo na sebe a musím povedať, že som bola prekvapená, ako prirodzene a pekne som vyzerala. Na mojej pleti nebola ani jedna chybička, všetko bolo zjednotenej a čisté. Keď som sa prezerala v zrkadle a otáčala som hlavu, mohla som vidieť skutočnú hru so svetlami, ktorú kozmetika dokázala. Skúste DMK make-up taky!
Redaktorka Táňa Hejcmanová skúša na vlastnej koži makeup od DMK

Redaktorka MODA.sk Táňa Hejcmanová skúša „na vlastnej koži“ make-up od DMK.

Kde môžete kúzlo DMK kozmetiky vyskúšať

Adresa:

  • salon Nailed
  • Bolzanova 3
  • 110 00 Praha 1

Kontakty:

  • +420 774 665 527
  • +420 222 331 060
  • regina.martinkovicova@seznam.cz

Zdroj obrázkov: Dmkcosmetics.com, Táňa Hejcmanová

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek