Svadobné šaty 2015

Rok 2015 sa opäť ponesie v znamení bielej svadby – presnejšie, svadobné trendy opäť ovládne biela. Svadobné šaty 2015 totiž budú bez výnimiek biele.

V roku 2015 sa opäť svadobnej šaty vrátia ku klasike – k bielej. Zatiaľ čo v predchádzajúcich rokoch sa za módnu považoval skôr odklon od bielej klasiky, svadobnej šaty 2015 budú biele, biele a zas len biele. Ani módny návrhári sa nevrhli na žiadnu extravaganciu a spolu s masovými výrobcami svadobných šiat držia jeden spoločný trend – bielu farbu. Dokonca aj prvá dáma svadobnej módy, americká návrhárka Vera Wang, sa po čase opäť vrátila k bielej. Musím povedať, že vznikla jedna z ich najkrajších kolekcií svadobných šiat v posledných sezónach. Síce mi trocha schádza klasická prezentácia na móle, keďže návrhárka zvolila miesto módnej prehliadky len prezentáciu formou filmu a štylizovaných fotiek, to ale svadobnej kolekcii neuberá nič na dokonalosti. Rozhodne sa na svadobné šaty Vera Wang pre jar 2015 pozrite.

Svadobné šaty 2015 z kolekcie Pronovias Glamour
Svadobné šaty 2015 z kolekcie Pronovias Glamour.

10 najkrajších bielych svadobných šiat pre rok 2015

Rada by som predstavila 10 najkrajších bielych svadobných šiat pre rok 2015. Medzi nimi samozrejme nie sú len tie od Vera Wang, ale aj od Oscar de la Renta, Carolline Herrera, Amsale, Moniquhuiller, Neem Khan, Pronovias, Marchesa a ďalších návrhárov svadobných kolekcií. Svadobné šaty 2015 v bielej farbe vyzerajú nádherne a v galérii nájdete desať najkrajších kúskov pre sezónu jar a leto 2015.

Svadobné šaty 2015: kľúčové trendy, ktoré musíte poznať

  • Farba svadobných šiat 2015: biela
  • Módne štýly a strih pre svadobné šaty 2015: čipka, zdanlivá priehľadnosť, miešanie slávnostných a denných štýlu (svadobné šaty s košeľou)
  • Doplnky svadobných šiat 2015: personalizované vlečky a závoje v štýle svadby Angelina Jolie

Zdroj obrázkov: svadobné šaty 2015 z návrhárskych kolekcií

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek