Najkrajšie svadobné šaty – novinky, ktoré ste ešte nevideli!

Špeciálny svadobný týždeň módy predstavil svadobné šaty pre nadchádzajúcu jarnú sezónu 2015. Ktorá z nás sa teda chystá do toho „spadnúť“ a konečne si užiť svoj veľký deň, má šancu zaloviť a inšpirovať sa takými velikánmi svadobnej módy, akými sú Oscar de la Renta, Vera Wang, Marchesa, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Reem Acra, Naeem Khan a ďalšími. Ako prvú ochutnávku sme pre vás vybrali TOP 100 najkrajších svadobných šiat pre sezónu jar a leto 2015.

Svadobné šaty z kolekcií Carolina Herrera Oscar de la Renta Monique Lhuillier a Naeem Khan

Jar a leto 2015 bude patriť bielym svadobným šatám aké vidíte v kolekciách Carolina Herrera alebo Oscar de la Renta. Modré svadobné šaty z kolekcie Monique Lhuillier alebo svadobné šaty s kovovými odleskami z kolekcie Naeem Khan sú skôr výnimkou.

Zdá sa vám svadobná sezóna jar a leto 2015 príliš ďaleko? Svadba aj svadobné šaty sa ale nemajú chystať na poslednú chvíľu. Preto dizajnérske kolekcie svadobných šiat vznikajú s predstihom jedného roka. Vždy dvakrát v roku prebehne čo do počtu módnych návrhárov síce malý, ale pre módny svet významný Bridal Fashion Week, ktorý predstaví kolekcie stálic na poli módneho
svadobného dizajnu, ale vždy aj niekoľko módnych značiek, ktoré bežne na Bridal Fashion Week nestretávame. Poďte sa pozrieť na TOP 100 najlepších svadobných šiat pre sezónu jar a leto 2015.

Zdroj obrázkov: Bridal Fashion Week – kolekcie so svadobnými šatami od módnych návrhárov a značiek

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek