Svadobné šaty Angelina Jolie – 3 cool nápady pre nevesty!

Svadobné šaty Angelina Jolie očakával celý svet! Vieme, kto ich navrhol a máme pre vás tiež 3 cool rady pre nevesty od Angeliny. Pozrite sa!

Niekoľko dní po svadbe Angelina Jolie a Brad Pitt tajili fotky zo svadby a médiá nedočkavo čakala na prvé informácie. Prvé zábery zo svadby získal exkluzívne magazín People, ktorý o svadbe Brangelina, ako sa vtipne páru hovorí, urobil celý svadobný špeciál. Potom, čo sa v médiách objavovali rôzne fotky Angelina Jolie a nikto už nevedieť, či to sú alebo nie sú jej svadobné šaty, sa konečne objavili tie pravé. Nie tie, v ktorých si Brada brala vo filme Mr. and Ms. Smith, nie žiadne biele šaty z červeného koberca, ale jej pravé svadobné šaty. Svadobné šaty Angelina Jolie, ktoré nám dávajú 3 cool odkazy, ako byť inou, modernou a pritom stále tradičnou nevestou.

Svadobné šaty Angelina Jolie na obálke magazínu People
Svadobné šaty Angelina Jolie na obálke magazínu People, ktorý ako prvý priniesol fotografie svadobných šiat a svadby páru nazývaného tiež Brangelina.

Svadobné šaty Angelina Jolie – biela klasika s kreatívnou bombou!

Svadobné šaty Angelina Jolie boli z Ateliér Versace. Osobne je navrhol Luigi Massi, ktorý je blízkym priateľom rodiny a ako povedala Angelina Jolie, nevedela si predstaviť nikoho iného, komu by svoje svadobné šaty zverila. Pravdepodobne sa teraz stanú najkopírovanejšími šatami na svete a dosť možno v množstve kópií prekonajú aj slávne svadobné šaty od Sarah Burton pre Kate Middleton.

Angelina Jolie si na svoj veľký deň obliekla Massih dlhé šaty v tradičnej bielej farbe z hodvábu. Žiadna nuda sa ale nekonala. K šatám totiž patril obrí závoj, ktorý mohlo niesť všetkých šesť detí Angeliny a Brada. A práve závoj bol na šatách tým najúžasnejším. Bol pomaľovaný kresbami detí. Ale žiadnymi prvoplánovo slávnostnými alebo romantickými. Naopak. Závoj, príšerky, zvieratká, Bradom milované motorky a Angelinou milované lietadielka, tu a tam tiež nejaká kvetinka. Aby sa nepovedalo…

V jednoduchosti je krása a dokazujú to aj snubné prstene, ktoré si Angelina Jolie a Brad Pitt zvolili. Sú to jednoduché prstienky zo žltého zlata a navrhol ich Robert Procop, ktorý je okrem iného tiež šperkárom, ktorý navrhol Angeline zásnubný prsteň.

Brad Pitt to s obliekaním na svadbu nepreháňal. Čierny oblek, ktorý si ako svadobný obliekol, už vlastnil a kravatu si dokonca musel požičať od jedného zo svojich synov po tom čo zistil, že si ju zabudol pribaliť. Svadba sa totiž konala vo Francúzsku a zabehnúť domov sa bohužiaľ nedalo. Brad sa so svojím čiernym oblekom doladil so všetkými synmi – s Maddox, Pax, Konx a dokonca aj so Shiloh. Zahara mala na sebe šaty navrhnuté ďalším rodinným priateľom, ktorým je Adam Kébé a Vivienne vytiahla zo skrine svoje obľúbené biele šaty.

Svadobná obálka Hello magazínu kde je vidieť detailne závoj svadobných šiat Angleina Jolie
Svadobné obálka Hello! magazínu, kde je vidieť detailne závoj svadobných šiat Angleina Jolie pomaľovaný kresbičkami detí Angeliny a Brada.

3 cool nápady pre svadobné šaty od Angelina Jolie

  1. Biele svadobné šaty sú proste klasika! Odkazuje Angelina Jolie všetkým ženám, ktoré chcú vliezť pod čepiec. Svadba je len raz (alebo pár krát za život) a nevesta by si krásu bielej proste mala užiť. Netreba nijako zložité strihy a dokonca ani nadbytok čipiek, aby šaty vyzerali úžasne. Práve jednoduchosť bielych šiat umožňuje vyniknúť samotnej neveste alebo kreatívnym nápadom, o ktorých ešte bude reč.
  2. Závoje sú úžasné!Veľa neviest sa dnes vzdáva závojov a naopak bohatosť vkladá do šiat. Ale závoje sú úžasné, tradičné a nevestu zahalia do nádherného tajomstva. Niesť obrí závoj je tiež nezabudnuteľným zážitkom pre družičky, najmä ak sú to deti. Doprajte im to a nevzdávajte sa obrích a noblesných závojov!
  3. Personalizujte! Buďte kreatívni a prispôsobte si svadobné šaty alebo závoj!Práve táto posledná rada Angelina Jolie je asi tá najdôležitejšia a stane sa teraz zrejme aj na pár rokov hitom. Zdobte, meňte, odkážte. Urobte zo svojich svadobných šiat sociálnu sieť, múr na Facebooku či Tweet. Čmárajte, strihajte, maľujte … Nechajte sa na vašich šatách či závoju vyblázniť deťom alebo napríklad zapojte svojho „kreatívneho“ psa. Len nezabudnite, že na šatách či závoju z požičovne to asi nebudete to pravé!

Zdroj obrázkov: repro People, repro Hello!, Google

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek