Zatvoriť

Netradičné svadobné šaty? Čo tak s bodkami!

Svadobné šaty s bodkami? To tu ešte nebolo. Netradičné svadobné šaty zdobené bodkami v mnohých variáciách sú inšpiráciou, ktorú nájdete v kolekcii u Armaniho.

Je to dilema. Aké svadobné šaty si vybrať? Biele a tradičné, alebo netradičné svadobné šaty, ktoré každého posadí na zadok? Bodkované šaty z Haute Couture kolekcie Armani Privé vás ale pravdepodobne prikloní na druhú stranu, aspoň ja som sa pre ne nadchla.

Svadobné šaty s bodkami Armani Privé Haute Couture Fall 2014
Svadobné šaty s bodkami od Armani Privé Fall 2014

Netradičné svadobné šaty s bodkami – a tie farby!

Netradičné svadobné šaty nie sú na módnych prehliadkach Haute Couture i Ready-to-Wear nič neobvyklé. Ale raz za čas sa objaví skutočne niečo, čo nemôžete dostať z hlavy. Myslím, že podobného chrobáka nejednej z nás do hlavy nasadil Giorgio Armani, keď sa na poslednej Haute Couture Fall 2014 vytasil sa šaty s bodkami. Bodkované šaty ešte viac umocnila ich farebnosť, kde Giorgio Armani postupne vystriedal bielu, červenú a čiernu a to aj vo vzájomných kombináciách.
Kvetinových vzorov už proste bolo dosť! Netradičné svadobné šaty potrebovali nový prvok, motív, novú myšlienku. A Armani Privé vsadilo na jeden z obľúbených dámskych fetišov bodky.

Netradičné svadobné šaty môžu byť aj krátke

Netradičné krátke svadobné šaty od Armani Privé
Netradičné svadobné šaty môžu byť aj krátke. Tie od Armani Privé navyše osviežili fantastické bodky.

S bodkami sa Armani vyhral už aj u krátkych koktejliek. Koktejlové šaty nielenže bodkami ozdobil, ale doplnil je závojom s obrími bodkami. Keď dostanete chuť na netradičné krátke svadobné šaty, skúste niečo v tomto duchu. Biele budú vyzerať svadobnejšie, čierne alebo červené využijete nielen jednorázovo na svadbe. Šaty s bodkami poslúžia aj ako druhé šaty na svadbu, tie na prezlečenie po polnoci, alebo napríklad ešte o niečo skôr.

Kožuchy sú pasé, k netradičným svadobným šatám patrí tylový kabátik

Kabát k svadobným šatám z tylu
Kabát k svadobným šatám z tylu – dokonalý doplnok najmä pre krátke netradičné svadobné šaty. (Modely sú z kolekcie Armani Privé Haute Couture Fall 2014).

Giorgio Armani máva dokonca aj Haute Couture kolekcie na môj vkus možno viac konzervatívne, ako je nutné. Ale tento rok? Múza, ktorá Armaniho pobozkala musela byť riadne crazy. Pozrite sa, čím v kolekcii Armani Privé nahradil tradičný kožuch. Z tylu vytvoril obláčiky látky, ktoré krásou predčí aj klasické kožuchy. A ako kabát k svadobným šatám? Prečo nie! Hodí sa ale aj ku koktejlkám, možno ešte viac, predsa len je pekné, keď z tylového „kožuchu“ vykuknú nôžky.

Armani Privé Fall 2014

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

Summer starts here zľava až 50 % na Answear.skKliknite sem pre zľavu!
+ +