Jednofarebná móda nikdy nebola viac trendy

O tom, že jednofarebná móda nie je nudná sa presvedčíme v roku 2024. Tento rok budú v kurze outfity zložené s jednej farby, ktorá bude hrať prím. Aby však farba vynikla, budeme ju môcť uchopiť v rôznych odtieňoch, a tak si vyskladať mega štýlový outfit.

Farba roka „Peach Fuzz“ si vás nemusela nutne získať, tento rok bude totiž priať aj iným farbám, a to celej škále. Na „papagája“ to však v roku 2024 nebude. Vybrať si môžete svoju obľúbenú farbu a do outfitu ju zakomponovať hneď v niekoľkých rôznych odtieňoch, ktoré postupne vygradujú do najtmavšej, ale nemusí to tak nutne byť.

Pre „šedé“ myšky

Ak vám farby nič neohovoria a radšej sa držíte v ústraní, určite oceníte, že tento rok to nebude len o farbách farbách, ale zvoliť môžete aj svoj obľúbený neutrálny odtieň. Či už to bude béžová, biela, alebo sivá, voľba je len na vás. Aj v tomto prípade sa však pohrajte s odtieňmi v outfite. Môžete prejsť od béžovej, ktoré len jemne minula bielu do takmer hnedej. Pri sivej si však dávajte pozor, aby ste nepôsobili príliš domácky.

Tento rok môže byť pre mnohých zlomový a šťastný, preto sa nejeden návrhár snažil vyhnúť čiernej farbe. Tá je však nesmrteľným trendom, no jej prechod do tmavšej je v tomto prípade náročnejší a neuskutočniteľný. Ak však napriek tomu preferujete čiernu, pohrajte sa aspoň s kombináciou materiálov.

Farby, farby, farby

Filmová Barbie ovládla v minulom roku filmový priemysel a koniec koncov ovplyvnila aj ďalšie trendy. Mnoho ľudí sa po pozretí filmu vrátilo k niektorými milovanej, inými nenávidenej ružovej farbe. Tá mu obdivuhodne veľa odtieňov, z ktorých sa pri prechodoch dá krásne vyťažiť. Môžete však zvoliť aj jemnučkú ružové či staroružovú, nie nutne žiarivé „Barbie“ odtiene.

Návrat k prírode 

Tento rok ovládnu ulice miest farby ako zelená a modrá. Práve modrá s kombináciou fialovej budú ďalším veľkým trendom. Pri kombinácii viacerých odtieňov farieb sa dá práve so zelenou a modrou krásne pohrať a vzájomne ich medzi sebou prepojiť. Vôbec  sa nemusíte báť, že si vás na ulici každý všimne, práve to je cieľ.

trendy 2024 3

Pri kombinácii modrej so zelenou si však dávajte pozor, aby ste nevyzerali ako „morská príšera“. Kombinovať treba v tomto prípade len svetlé odtiene farieb. Ak chcete k modrej dostať ďalší odtieň, môžete mať väčšiu fantáziu a kombinovať kľudne aj kráľovsky modrú s baby odtieňom. Pri zelenej sa tiež medze odvahe nekladú.

Zdroj fotografií: Pinterest

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek