Festival ready

Leto je v plnom prúde, v kalendároch sa nám okrem dovoleniek tlačia termíny obľúbených festivalov. Hudba, zábava, drinky a obľúbení interpreti – to všetko k tomu patrí. Ale čo by to bolo za festival bez štýlových trendy outfitov? Inšpirujte sa tými najlepšími nižšie a následne si bez zbytočných rečí vysvetlíme, ako na to!

Ukážka festivalových outfitov
Dosiahnuť nenútený voľnomyšlienkársky look nie je vôbec zložité.

Jednodielna jednoduchosť

Ak sa vám nechce lamentovať nad tým, aký top sa najviac hodí k obľúbeným džínsovým kraťasom, oblečte si iba jeden kus oblečenia. Môžu to byť šaty v midi alebo maxi dĺžke, prípadne krátky overal – romper.

Radosť z kombinovania

V prípade, že jednodielny „urýchľovač“ outfitu je pre vás OK, ale chcete sa predsalen zahrať s kombinovaním viacerích kúskov, tento tip je pre vás. Oblečte si denimové šortky – zdôrazňujem šortky, nie krátku mini sukňu, v ktorej budete musieť kontrolovať každé jedno sadnutie, aby ste boli „za dámu“. Nakombinujte k nim top a vyčarte si zaujímavú siluetu pridaním tretieho kúsku v podobe kimona. Môže byť vzorované alebo jednofarebné – podľa toho, aký je top pod ním.

Hravé topy

K denimovým kraťasom si oblečte jednoduché topy zemitých alebo prírodných farieb. Ak ste počas roka cvičili, teraz je ten správny čas ukázať bruško a siahnuť po crop tope. Môže byť na gombíky, na viazanie alebo s hocakou inou aplikáciou. Ak je vašou prednosťou dekolt a nie bruško, k šortkám oblečte tielko alebo úzke body. Na festivale odhoďte bežné zábrany a pokojne dajte šancu transparentným materiálom.

Koláž ideálnych kúskov na festival
Zaobstarajte si niektorý z týchto kúskov a buďte festival ready!

Korunka krásy

Bez ohľadu na to, či máte oblečené šaty alebo kraťase, zakončite celkový look vo veľkom štýle. Nakoľko sa festivaly často odohrávajú na otvorenej ploche, efektný klobúk nebude určite na škodu. Ak ho náhodou neobľubujete, vyskúšajte pestrofarebnú čelenku alebo si spravte turban zo šatky. V prípade, že je vaša duša naozaj odviazaná, vyskúšajte čelenku z peria á la Indiánka.

Funky doplnky

Festivalová móda je tá najideálnejšia príležitosť, kde sa môžete odviazať a testovať svoje limity. Teraz je ten správny čas na vytiahnutie tých slnečných okuliarov s funky rámom. Takisto prišiel deň D pre fake nalepovacie zlaté „tetovanie“. Či už máte na ruke alebo nohe jeden náramok, je to chyba! Nenechajte ho samého a doprajte mu zopár ďalších kamošov. Ani kabelka, v ktorej schováte všetky vaše tajné poklady by nemala byť nudná. Ak sa ich bojíte ukázať svetu v transparentých ľadvinkách, vyskúšajte aspoň bohémske cross body tašky so strapcami.

Verím, že vám bol dnešný festivalový sprievodca nápomocný. Želám vám, aby ste žiarili ako hviezda nielen na festivale, ale počas celého roku. 🙂 Majte krásny august!

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

Summer starts here zľava až 50 % na Answear.skKliknite sem pre zľavu!
+ +