Šaty bez ramienok

Späť

Hruška

Za najčastejší tvar ženského tela je považovaná postava v tvare hrušky. Pri nej sú zadok a boky väčšie ako ramená a poprsie. Dokonalá voľba šiat bez ramienok pre tento typ sa bude zameriavať na štýl so zdobeným vrchným dielom.

Jablko

Jablkový tvar tela, to je plné poprsie a široké ramená. Ruky, nohy a boky majú tendenciu byť tenšie. V šatách bez ramienok vynikne vaše poprsie. zároveň fungujú aj v prospech predĺženia postavy. Priťahujú pozornosť nahor a pekne vyhrania vašu tvár.

Chlapčenská postava

Kockový, alebo chlapčenský typ postavy znamená nevýrazne definovaný pás, užšie boky a menšiu hruď. Perfektnou voľbou pre vás sú šaty, ktoré opticky vytvárajú krivky a poskytujú atraktívnu siluetu. Zamerajte sa najmä na zvýraznenie pásu.

Atletická postava

Atletický typ postavy charakterizujú širšie ramená a užšie boky. Pre kompenzáciu musíte pridať objem do spodnej časti alebo ukázať nohy. Šaty bez ramienok v tvare A alebo empírový strih šiat bez ramienok (mini i dlhé), oboje vám pristanú.

Presýpacie hodiny

Postava v tvare presýpacích hodín je závideniahodná. Máte dokonale definovaný pás, plnú líniu poprsia a sexy boky. Šaty bez ramienok sú pre vás ideálne a takmer všetky strihy dajú vašej postave ešte viac vyniknúť.
Ďalej
Šaty bez ramienok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek