Zamilujte si kus šperku, ktorý vám nesmie v lete chýbať

Túto jar a leto sa rozhodne nemôžete uskromniť s ničím malým. Minimálne pri náušniciach. Mnoho žien si konečne vydýchlo po nosení rúšok, do ktorých sa náušnice neraz zamotali a opäť sa prinavrátil trend čo najvýraznejších náušníc.

Čo je najlepšie na šperkoch? Dokážu pozdvihnúť váš vzhľad za pár sekúnd a dodať punc aj nudnému a obyčajnému outfitu. Ak ste fanúšičkou jednoduchého obliekania, svoj outfit by ste rozhodne mali ozvláštniť výraznými náušnicami. Nezáleží vôbec na vašej dĺžke či farbe vlasov, ak ste sa doteraz tohto trendu báli, aj vy ste vyberiete tie, ktoré vám najlepšie sadnú-

Prírodné motívy

Stylisti sa snažia nastolením trendov čo najviac vracať k prirodzeným materiálom, ale aj motívom, preto na jar a leto 2022 udali trendy v podobne šperkov v tvare kvetín, rozličných rastlín, motýľov či iného drobného hmyzu. Ak ste doteraz nevedeli, po akých náušniciach siahnuť, skúste sa vydať týmto smerom a nespravíte krok vedľa.

Pri náušniciach sa rozhodnete nebojte hesla – čím väčšie, tým lepšie. (Zdroj: Pinterest)

Ak sa bojíte tohto trendu, nekombinujte ho s ďalšími výraznými šperkami, pretože to na začiatok pre vás môže byť nekomfortné, po čase sa však nebojte pridávať aj ďalšie kúsky šperkov – jemné náhrdelníky či náramky a prstene. Ak ste naopak rady stredobodom pozornosti, nebojte sa kombinácie viacerých druhov šperkov z podobných materiálov či farieb.

Všetky oči na vás

Pre milovníčky výrazného líčenia je skvelou možnosťou skombinovať farbu očných tieňov či pier s náušnicami. Vynikne šperk, ale aj vaša krása a detail pre zladenie. Nebojte sa v tomto prípade ani výrazných farieb. V lete to bude najmä žltá, neónovo ružová, pistáciová, tyrkysová alebo zemité a nude farby.

Za hotovú divu budete, ak zladíte odtieň náušníc s líčením. (Zdroj: Pineterest)

Trendy veľké náušnice môžete kombinovať rovnako s elegantnými šatami ako obyčajnými rifľami a bielym tričkom, o to viac vynikne ich zaujímavosť. Vôbec sa nemusíte báť, že budete pôsobiť „divne“, ak si vezmete elegantné náušnice, ktoré ste predtým nosili len počas plesovej sezóny. Práve naopak, ukážete, že to s módou viete.

Zdroj titulnej fotografie: Unsplash.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek