Vydávajte sa v šatách ako Sarah Jessica Parker v novom filmu Sex v meste!

Dnešné vydanie je na vaše prianie, prianie našich čitateľov (a tentoraz hlavne čitateliek) opäť špecifické. Pripravili sme pre vás špeciál venovaný trendom v svadobných šatách pre jar a leto 2008. Okrem hlavného článku ktorý práve čítate a ktorý vám tohtoročné trendy v skrate predstaví, sme pre vás v ďalších článkoch dnešného vydania pripravili fotogalérie z kolekcií predných návrhárov svadobných šiat. A dnešným dňom s týmito kolekciami nekončíme! Aj naďalej vám budeme predstavovať tie najlepšie kolekcie svadobných šiat.

Zabudnite na lacné svadobné šaty a doprajte si pre svoj „veľký deň“ skutočný luxus. Určite zažiarite, pokiaľ si vyberiete šaty v rovnakom štýle, v akom sa vydávala hlavná hrdinka seriálu a teraz aj nového filmu Sex v meste – Sarah Jessica Parker.

Vydávať sa v bielej nie je dnes už povinnosťou. Napriek tomu však, keď sa konečne Sarah Jessica Parker rozhodla povedať svoje „áno“ pánovi „Božskému“, zvolili tvorcovia filmu klasické dlhé biele šaty s jemným maslovým odtieňom a diamantovým leskom. Šaty pochádzajú z jesennej kolekcie návrhárky Vivienne Westwood.

Tohtoročným najžeravejším módnym trendom sú šaty s diamantovým leskom č ozdôbkami, všetko samozrejme doplnené diamantovými šperkmi. Diamanty sú všade – taktiež aplikované do účesu, či dokonca na topánkach. A pokiaľ nepatríte práve vy medzi tie najviac solventné nevesty, voľte aspoň lesklejšie materiály šiat a bižutériu v štýle honosných diamantových šperkov.

Zostať u bielej klasiky môžete vždy, ale prečo sa neodhodlať pre módne farebné šaty. A hitom nie sú hneď hocijaké farby. Najviac „in“ budete vo farbe sýteho pomaranča alebo v čokoládovo hnedej. Pokiaľ chcete svadbu menej formálnu, môžete kombinovať aj dve farby. Okrem toho, vzhľadom k tohtoročnej móde pastelových farieb, môžete tiež zvoliť šaty v jemných pastelových odtieňoch ružovej, modrej alebo krémovej.

Zatiaľ čo krajky už módne nie sú, kovová výšivka a kovové tkanie v látkach svadobných šiat je na svojom módnom vrchole.

Strihy šiat sa výrazne zjednodušili. Volány a honosné romantické naberanie ustúpili čistým líniám. Módne sú korzetové strihy, ktoré zoštíhľujú. Vyniknúť by ste mala nechať prsiam, či už pomocou kvalitnej push-up podprsenky, alebo pomocou hlbokého výstrihu.

Topánky môžete mať môžete mať v tejto sezóne v inej farbe ako šaty. Najväčším módnym hitom sú topánky v rovnakej farbe ako šaty, farebne odlišnými detailmi lodičiek.

Zalistujte si v našich kolekciách svadobných šiat, ktoré vám v dnešnom vydaní predstavujeme a tešte sa na svoj „veľký deň“. A pokiaľ ho už máte za sebou, tak aspoň nad našimi fotogalériami
nostalgicky zaspomínajte.

Zdroj fotografií: Blogs.Fashionweekdaily.com, Redhotbrides.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek