Victoria Beckham trénuje na bežecký maratón na vysokých opätkoch!

Victoria Beckham, ktorá sa zo speváčky Spice Girls vypracovala na úspešnú módnu návrhárku, chystá v týchto dňoch na Condé Nast College v Londýne prednášky pre študentov módneho dizajnu a u toho zapózovala na unikátnom prístroji, ktorý vaše sedavé zamestnanie zmení v permanentný bežecký tréning. Pozrite sa na kríženca bežeckého pásu a pracovného stola. Victoria na ňom zapózovala na podpätkoch. Skôr než na prácu to preto vypadalo ako tréning na maratón v behu na vysokých podpätkoch!
Victoria Beckham pracuje na Treadmill desk na podpätkoch

Victoria Beckham sa na Twitteri pochválila, ako pracuje na Treadmill desk. Alebo skôr pózuje, pretože na podpätkoch, na ktorých stojí, by to asi príliš nešlo. Teda ak to neberiete ako tréning na maratón v behu na vysokých opätkoch!

Z Victoria Beckham je tvrdo pracujúca módna dizajnérka, tiež modelka a matka štyroch detí. Rozhodne čas na šport nemá rovnako tak ako my. A tak, rovnako ako nám radí, ako sa pekne a funkčne obliekať do práce, teraz nám radí, ako obstáť v dobe, kedy je čas nad zlato! Na svojom Twitteri ukázala fotku, ako pracuje na špeciálnom stole kombinovanom s bežeckým pásom. Tzv. Treadmill desk je špeciálne upravený počítačový stôl s nastaviteľnou výškou, ktorý je prepojený s bežeckým pásom. Miesto sedavého zamestnania teraz môžete celý deň strávený prácou prepojiť aj s permanentným bežeckým tréningom.

Zdroj obrázkov: Twitter Victoria Beckham

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek