Topánky Dolce & Gabbana predstavujú archetyp najkrajšej lodičky sveta!

Ako vyzerá najkrajší tvar lodičky, elegantný, ženský a sexy, to pripomínajú topánky Dolce & Gabbana. Nemyslím, že len náhodou majú meno Kate. (Že by Middleton?)

Svet prepadol extravagantným topánkam, ktoré však nie vždy pridávajú našej postave na kráse. Platformy, masívne podpätky, neslušivé členkové výšky či nie práve najelegantnejšie žabky. Topánky Dolce & Gabbana toto všetko majú vo svojich kolekciách, ale k tomu teraz ešte pridali lodičku, ktorá je archetypom krásnej dámskej topánky. Nádherný tvar topánky Dolce & Gabbana je jemne špicatý a má nádherný tenký rovný ihlový podpätok. Táto lodička vás zakaždým urobí krajší a elegantnejší. Je to topánka, ktorou nikdy nič nepokazíte, teda možno okrem svojich nôh. Lebo na mestskej dlažbe je chôdza v týchto topánkach nebezpečným a adrenalínovým športom.
Topánky Dolce Gabbana

Topánky Dolce&Gabbana.

Topánky Dolce & Gabbana – akou ste Kate?

Nové topánky Dolce & Gabbana dostali meno Kate. V kolekcii sú nádherné tmavé pastely – žltý, červený a modrý, ale aj topánky-lodičky módne potiahnuté čiernou čipkou a to v rôznych farbách podkladu vrátane čierneho. Nechýbajú ani lodičky s leoparďou potlačou. A Domenico Dolce a Steffano Gabbana sa pýtajú – akou ste Kate? Ktoré si vyberiete? Mňa skôr ale napadá otázka, pre ktorú Kate sú? Ja myslím, že dlho hľadať nemusíme. Módna ikona dneška, Kate Middleton, je známa svojou láskou k tomuto archetypálnému tvaru lodičiek. Aj keď v jej skrini sa nájdu aj iné modely, bežne sa v médiách prepiera, že mala na sebe „zas tie isté“ lodičky telovej farby. Kate Middleton nosí topánky predovšetkým od Jimmy Choo, aj keď obula už aj lodičky Rupert Sanderson, LK Bennett alebo sandále a topánky Stuart Weitzman. A tak sa zrejme Domenico Dolce a Steffano Gabbana rozhodli urobiť v kolekcii Dolce & Gabbana topánky, ktorým Kate Middleton neodolá – a prečo ich nenazve rovno, úplne (ne)nápadne Kate?
Topánky Dolce Gabbana model Kate

Topánky Dolce & Gabbana: Jeden z farebných modelov Kate.

Chcete ich? Topánky Dolce&Gabbana vás budú niečo stáť!

Najlacnejšie topánky Dolce & Gabbana v kolekcii Kate sú tie v pastelových farbách. Oficiálna cena je 595 €. Ak sú potiahnuté čipkou, cena šplhá na 725 € alebo na 745 € v závislosti na farbe podkladu. Najdrahším modelom sú lodičky Dolce & Gabbana s leoparďou potlačou. U nich sa cena vyšplhala na 760 €. Takže ide sa investovať do módy!

Zdroj obrázkov: topánky Dolce&Gabbana Kate

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek