Tenisky PUMA Court Star OG sa predstavujú v troch nových farbách!

Značka PUMA prichádza s ďalšou novinkou – tentoraz je to kolekcia High Risk Pack s tromi farebnými verziami klasických tenisiek PUMA Court Star OG.

Tenisky PUMA Court Star OG sa predstavujú v troch nových farbách: ako bieločervené, černočervené a celočierne módne tenisky so zlatým logom značky. Dizajn nových topánok vychádza z klasických tenisiek PUMA, ktoré určovali módny aj športový smer na tenisových ihriskách v 80. rokoch, kedy sa značka prvýkrát predstavila s obuvou určenou na tenis. Teraz prináša PUMA tieto kultové tenisky s retro nádychom do mestských ulíc.

Nové tenisky PUMA Court Star OG sa predstavujú v troch nových farbách

Nové tenisky PUMA Court Star OG sa predstavujú v troch nových farbách.

Tenisky PUMA Court Star OG sú vyrobené z kvalitnej nubukovej kože a sú určené do mestských ulíc

Tenisky PUMA Court Star OG sú vyrobené z kvalitnej nubukovej kože a sú určené do mestských ulíc.


Tenisky PUMA Court Star OG sú vyrobené z kvalitnej nubukovej kože, vďaka ktorej sú vhodné v meste i do zimného počasia. Nové farebné verzie topánok PUMA Court Star OG sú k dostatiu v PUMA Store. Ich cena je 90,00 €.
Dizajn tenisiek PUMA Court Star OG

Dizajn tenisiek PUMA Court Star OG vychádza z klasických tenisiek PUMA, ktoré určovali smer na tenisových ihriskách v 80. rokoch.


PUMA High Risk Pack má byť prvým lákadlom na chystanú novú tenisovú kolekciu pre jar a leto 2015. Môžu sa na ňu tešiť milovníci značky PUMA, ale aj priaznivci tenisu.
Tenisky PUMA Court Star OG bieločervené černočervené alebo celočierne

Tenisky PUMA Court Star OG obstaráte ako bieločervené, černočervené alebo celočierne módne tenisky so zlatým logom značky.

Zdroj obrázkov: PUMA

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek