Takko Fashion predstavuje slnečné okuliare v glam štýle, pilotky aj okuliare ako pre hollywoodske hviezdy!

Slniečko vykuklo a väčšina z nás dúfa, že je pred nami krásna slnečná jar a leto. Slnečné okuliare by sa preto mali stať základným módnym doplnkom, bez ktorého nevychádzame z domova. Teraz vás zoznámime s novou kolekciou slnečných okuliarov z Takko Fashion. Kolekciu sprevádza zaujímavý dizajn, pestrá ponuka a ako už je pre Takko typické, tiež príjemné ceny slnečných okuliarov.

Slnečné okuliare by najmä pre nás ženy mali byť tak samozrejmým módnym doplnkom, ako kabelka. Vôbec by sme bez nich nemali vychádzať z domu. Chránia naše oči pred škodlivým UV žiarením, ale aj našu pleť pred vráskami. Viete, že práve slniečko je uličníkom, ktorý sa najviac podpisuje na starnutiu našej pleti? Naše módna výbava by mala obsahovať niekoľko modelov slnečných okuliarov, aby sme ich ľahko kombinovali s rôznym oblečením. Zaujímavú ponuku predstavuje pre tohtoročnú jar a leto Takko.

Slnečné okuliare Takko Fashion tento rok ponúknu klasické pilotky, ktoré sa v kolekciách slnečných okuliarov objavujú už tradične a sú veľmi obľúbené ako u mužov, tak u žien. V kolekcii Takko nájdete unisex model týchto slnečných okuliarov v striebornom prevedení, ale tiež model pilotiek, alebo tzv. aviatik okuliarov so žensky-romanticky zdobenými rúčkami.

Pilotky z novej kolekcie Takko Fashion pre jar a leto 2014
Slnečné okuliare „pilotky“ z novej kolekcie Takko Fashion pre jar a leto 2014.

Kolekcia Takko Fashion ponúka aj veľké slnečné okuliare z plastu v hollywoodskom štýle. Zaujímavo zdobené rúčky aj kombinácia farieb plastu na obrubách robia z týchto slnečných okuliarov krásne šperky a ženám, ktoré ich nosia, dodajú za pár korún image filmovej hviezdy. Zabudnite na svoj konzervativizmus a stavte na farby. Slnečné okuliare hrajú farbami nielen na obrubách, či rúčkach, ale aj na sklách.

Nebojte sa módnej divočiny!

V Takko kolekcii slnečných okuliarov sa objavujú aj modely so vzormi divočiny a práve leopardí vzor, ktorý v Takko kolekcii slnečných okuliarov nájdete, je odvážne kombinovaný s ružovými rúčkami. Skúste sa vyhrať s outfitom a nájsť pre tieto okuliare skvelé farebné kombinácie vo svojom šatníku. Alebo si zaobstarať nové kúsky. Pre začiatok môžete začať napríklad len s obyčajným bavlneným tričkom s motívom srdca vo farbe granátového jablka priamo z Takko kolekcie. K týmto okuliarom bude dokonale ladiť.

Zorničky reguluje množstvo svetla vstupujúceho do oka. Ak zornicou prestúpi veľké množstvo škodlivého UV žiarenia, môže dôjsť k poškodeniu zraku. Vždy si preto vyberajte okuliare s kvalitným UV filtrom.

Čipka patrí tento rok na oblečenie, topánky a aj slnečné okuliare!

Snáď najoriginálnejším kúskom v Takko Fashion kolekcii slnečných okuliarov sú glam okuliare kombinujúce čierny kov a plast. Sklá slnečných okuliarov sú upevnené spredu na rámčeku a kovová obruba je zdobená kovovými siluetami kvietkov. Táto kovová čipka okuliarov bude dokonale ladiť s Takko kolekciou s názvom Glam trend, ktorá okrem iných kúskov predstavuje aj módne krajkované fashion kúsky, tak žiadané v tejto sezóne.

Zdroj obrázkov: Takko Fashion

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek