SÚŤAŽ: Vyhraj osobný styling s odborníčkou!

Aktualizácia: Súťaž bola ukončená 13.6.2019.

Zapoj sa do súťaže Móda.sk a zmeň svoj život sivej myšky na život bohyne, akou si vždy túžila byť! Pripravíme ti styling šitý na mieru. Chceš nového chlapa alebo prácu? My ti pomôžeme upraviť svoj šatník tak, aby si dosiahla svoj cieľ.

  • Čo vyhráš? Osobný styling s našou štylistkou Zuzkou!
  • Ako vyhrať? Jednoducho! Daj Like na Facebook Moda.sk a zdieľaj príspevok súťaže.
  • Čas máš do 13.6.2019. Potom žrebujeme výherkyňu, ktorá spraví svoj prvý krok k zmene vizáže.

Nemusíš sa báť, nikto k tebe nevtrhne a nebude komentovať, kde a ako bývaš a nemusíš sa báť ani toho, že si na prevzatie výhry musíš zobrať dovolenku a precestovať celú republiku. My totiž ideme s dobou! Zmenu vizáže zvládneme aj na diaľku vďaka detailnému dotazníku, tvojim fotkám a Skype-u.

Ako si teda výhru prevezmeš? Pošleme ti dotazník, vďaka ktorému získame predstavu o tom, aký je tvoj štýl, čo uprednostňuješ, a v ktorej oblasti si šatník potrebuješ vylepšiť. Ten nám spolu s tvojimi fotkami pošleš späť na náš email a následne si dohodneme termín Skype-u, kedy si so Zuzkou zavoláme.

Kto je Zuzka? Zuzka, ktorú poznáte aj pod menom Branderosa je nielen šéfredaktorkou móďackého magazínu Mólo, ale aj odborníčkou na módu a styling s bohatými pracovnými skúsenosťami. Ak sa o nej chceš dozvedieť viac, čítaj: Kto je Branderosa, a prečo by ste ju mali poznať?

Ukážka stylingu

Chceš poriadnu zmenu vo svojom živote? Tak vystúp zo svojej komfortnej zóny a vyhraj svoj nový style! Začni žiť život, ktorý si si vysnívala. Like-zdieľaj-vyhraj! 14.6.2019 žrebujeme ?

Obmedzenie: Je nám ľúto, ale táto súťaž sa týka len dám ? Zuzka je totiž odborníčka na dámsku módu. Ale nebojte sa, plánujeme súťaže aj pre naše pánske publikum.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

Summer starts here zľava až 50 % na Answear.skKliknite sem pre zľavu!
+ +