Ste milovníčkou kostýmov? Prineste do svojho šatníka ďalšie trendy komplety

Komplet v podobe sukne či nohavíc a saka by ste pravdepodobne našli aj vo svojom šatníku či u svojej mamy alebo starej mamy. Kostýmy sa túto jar opäť nosia vo veľkom, ak by ste im však chceli dať nový dych, zaobstarajte si twinset či športovú verziu v podobe legín a topu. 

Twinstet je pomerne nový módny pojem, napriek tomu ste už aj vy určite zazreli, ak sledujte trendy. Ide o pletený pár spravidla dlhšej sukne a vrchu, ktorý nazveme jednoducho sveter. Sukňa a sveter je obľúbenou kombináciou, ak sa však bavíme o spomínanom twinsete, vyberáme vrch a spodok, ktoré k sebe patria rovnako ako sako a elegantné nohavice. Ak vám pletené materiály prídu na jar teplé, zvoľte bavlnenú verziu.

Jednoduchý, no poriadne rafinovaný celok. (Zdroj foto: Pinterest)

Na twinsete je výborná jeho variabilita. Rovnako si ho môžete vziať na všedný deň do práce, zvoliť k nemu tenisky a koženú bundu, alebo ho povýšiť na outfit večera pridaním masívnych elegantných šperkov, mini kabelky do ruky a lodičiek.

Pre aktívne dámy

Pre športovejšie tipy či milovníčky domáceho pohodlia, ktoré sa ani po skončení lockdownu či karantény nechcú vzdať pohodlných kúskov, je tu trendy kombinácia legín s crop topom. Tento variant je však hodný pre ženy, ktoré sa neboja odhaliť kožu. Keďže medzi legínami a topom je kúsok odhalenej kože, čo môže mať tiež za následok zdravotné problémy. Preto pri výbere tohto trendu dbajte na svoje možnosti a vždy si radšej vezmite dlhší kabát či sveter.

Milovníčky pohodlia za každú cenu si obľúbia tieto komplety. (Zdroj foto: Unsplash.com)

Pri výbere športovej verzie si však dávajte pozor na materiály. Ak zvolíte materiály na športovanie, môže vás nepríjemne prekvapiť počasie, preto hľadajte radšej ďalšie alternatívny, akými sú kvalitná bio bavlna. Tento celok vám vydrží dlho a nemusíte sa báť vziať si ho ani do spoločnosti.

Pre odvážnejšie

Ak sa nebojíte prílišného množstva vzorov, skúste na kompletoch predviesť aj tie. Prúžky, kvety či etno vzory spravia z vášho outfitu hotový módny hit. V tomto prípade neplatí ani heslo – menej je viac – trendy sú tiež volány či veľké rukávy. Aby ste však nepôsobili ako v pyžame, zvoľte vždy vhodnú obuv a doplnky.

Kostýmy pre odváženejšie si pýtajú vzory či volány. (Zdroj foto: Unsplash.com)

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

Summer starts here zľava až 50 % na Answear.skKliknite sem pre zľavu!
+ +