Slnečné okuliare Dior Metallic inšpirovali svetlá veľkomesta!

Dior predstavuje nové Dior Metallic Sunglasses – slnečné okuliare Dior, ktoré sa inšpiroval svetlami veľkomesta a do nášho šatníka budú patriť na jeseň.

Pripadá vám divné, že Dior slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses uvádza na jeseň? Prečo nie! Slnečné okuliare patrí do našich šatníkov celoročne a mali by byť módnym doplnkom, na ktorý nezabudneme ani mimo horúce letné dni. Dodávajú nám štýl, chránia náš zrak pred slniečkom aj pleť pred vráskami, alebo ich dokážu vhodne maskovať.
Slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses

Slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses sa inšpirovali svetlami veľkomesta.

Nové slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses majú elegantné futuristické odtiene ladiace s tradičnými farbami jesene. Hlavná je farba kovu, ktorá bude dostupná v štyroch kefovaných odtieňoch – ako kozmická strieborná, modrá farba súmraku, farba ružovej noci a jesenná oranžová.

Slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses – nielen dokonalý dizajn, ale aj unikátna ochrana očí


Nové slnečné okuliare Dior Metallic Sunglasses vynikajú nielen svojim futuristickým a extra moderným vzhľadom, ale predovšetkým svojimi unikátnymi šošovkami. Strieborné zrkadlové horné časti, v niekoľkých farebnom prevedeniach, graficky dotvárajú dizajnový vzhľad šošoviek a ozdobná linka potom zrkadlovú časť oddeľuje od zvyšku šošovky. Šedé a strieborné zrkadlovky zaisťujú podľa Dior 100% ochranu našich očí pred UV žiarením.

Ďalšie modely slnečných okuliarov Dior, ktoré sa vám budú páčiť

Dior Metallic Sunglasses nie sú jediné slnečné okuliare Dior. Ak dávate prednosť retro štýlu, budú sa vám páčiť slnečné okuliare Dior So Real. Milovníčky veľkých rámov ocenia tvar slnečných okuliarov Dior Enigmatic Sunglesses alebo model Dipor Extase. 60. rokmi sa inšpirujú modely Dior Songe a Dior Envol. 80-tými potom slnečné okuliare Dior Metaleyesi, Dior. V aktuálnej ponuke 26 modelov nájdete ešte slnečné okuliare Dior Superbe, Dior Exquise, model okuliarov My Dior, Dior LadyLady a dámske slnečné okuliare Dior Twisting.

Zdroj obrázkov: Dior

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek