Sex v meste 2: Móda, štýl, vzťahy a omnoho viac príde do kín už v júni 2010!

Po úspešnom seriáli a prvom diele filmu je tu Sex v meste 2. U budúce leto sa dočkáme premiéry pokračovania úspešnej série príbehov štyroch hrdiniek: Carrie, Samanthy, Charlotty a Mirandy, prešpikované nielen pikantnými sexuálnymi historkami dokonale vystihujúcimi povahu dnešnej postmodernej doby, ale aj prešpikované luxusnou módou, obuvou a značkami.

Sex v meste 2 je film pojednávajúci nielen o životnom štýle niekoľkých rôznych osobností s rôznymi úspechmi aj neúspechmi, ale je tiež plný sexu a módy. Hlavná hrdinka Sarrah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw, opäť vystrieda veľa úžasného obliečenia, nechýbajú modely od Halston, Chanel, Manolo Blahnik a ďalších.

Sex v meste 2 je voľným pokračovaním snímku z minulého leta, ktorý sa stal doslova filmovým hitom. Tvorcovia si preto nemohli nechať utiecť tak výnimočnú príležitosť uviesť na plátna kín druhý diel, ktorý má byť „vraj“ ešte lepší! Znovu sa stretávame so všetkými hlavnými hrdinkami Carrie, Samanthou, Charlottou a Mirandou, ale nebudú chýbať ani ich osudoví muži. Chrisa Notha uvidíme ako Pána Božského, Davida Eigenberga ako Stevea, Evana Handlera ako Harryho, Jasona Lewise ako Smitha, Maria Cantonea ako Anthonyho a Willieho Garsona ako Stanforda Blatcha.

Fanúšikovia tohoto seriálu, ale hlavne jeho fanúšičky, sa opäť môžu tešiť na mnoho módy. Okrem modelov svetových značiek tu opäť zapracovala Patricia Field, ktorá je tvorkyňou filmových outfitov.

Okrem skvelej módy v podobe luxusných a sexy modelov a veľa závideniahodných doplnkov a šperkov si užijeme aj mnoho zábavy. To aspoň sľubujú tvorcovia aj herci. „Tentokrát sa chceme baviť, chceme vystrájať. Diváci si musia užiť fúru zábavy a to je hlavné!“. Na premiéru si síce ešte chvíľu počkáme, ale už teraz sa na ňu môžeme tešiť. Bude v lete, 3. júla 2010.

Čo ste si už o filme a seriáli Sex v meste mohli prečítať v minulosti?

Sex v meste príde na budúci rok rok aj na pulty kníhkupectiev

Seriál aj filmový snímok mali také úspechy, že sa ich tvorcovia rozhodli úspech šíriť ďalej vo forme kníh. A to jednak v podobe knihy obsahujúcej veľa úžasných fotografií a príbehov z natáčania a jednak knihy vo forme denníka hlavnej hrdinky.

Prvé dve knižné série budú o tom, ako sa Carrie menila od dôb dospievania doteraz. Nebudú chýbať jej názory na krásu, na módu, na prvé lásky a aj na priateľov. Tvorcovia knihy si „zmlsli“ v neposlednom rade aj na popisovaní Carriiných bláznivých sexuálnych vzťahov.

Seriál Sex v meste 2 bude hostiť aj celebrity


Sex v meste 2 bude tiež pokračovať ako televízny seriál. Tentokrát si tu zahrajú aj iné celebrity. Jednou z hlavných hrdiniek jedného dielu bude aj krásna speváčka Miley Cyrus, ktorá sa vďaka svojmu úžasnému hlasu vyslúžila prezývku princezná svetového popu. Naviac, pre Miley to bude jej prvá „dospelácka“ úloha, takže nečakajte žiadne „dievčenské nevinnosti“ ako v seriáli Hannah Montana. „Teší ma, že si zahrajem samú seba. S. J. Parker mám rada a nemôžem sa dočkať, až si zahrajem po boku s tak skvelou herečkou“, pýši sa Cyrus.

Sarah Jessica Parker pózovala na prebal časopisu Elle


Decembrový Elle bude v znamení Sarah Jessicy Parker alias Carrie Bradshaw. Čitatelia sa tu dozvedia veľa vecí o jej filmovej úlohe, ale aj množstvo informácií zo súkromného života. Akou je Sarah matkou? Prečítať si môžete názor jej aj jej manžela, Matthew Brodericka. Prezradí aj niečo o jej vzťahoch s ostatnými hlavnými hrdinkami – je medzi nimi rivalita alebo skutočné priateľstvo?

Pokiaľ sa nemôžete dočkať, akú módu bude možné v snímku vidieť, tak vám niečo málo prezradíme. Čakať môžete okrem vyššie zmieneného aj napríklad modré šaty značky Christian Louboutin, kabelku značky Sylvie, úžasne riešené topánky Gina alebo zdobené slnečné okuliare Jee Vice. Viac už ale až na premiére snímku.

Zdroj fotografií: Sexandcitymovie.com, Vogue.co.uk, Popwatch.ew.com, Instyle.com, Independent.ie

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek