Romeo Beckham je už v 12 rokoch hviezdou vianočnej reklamy Burberry

Dvanásťročný syn Davida a Victoriu Beckham už druhýkrát exceluje v reklame Burberry. Tentoraz v láskyplnej reklame tancuje breakdance.

Londýn, Burberry dáždniky, kultové nepremokavé trenčkoty Burberry aj klasická kocka Burberry na šáloch, podšívka Burberry kabátov. K tomu úchvatné šaty Burberry Prorsum v nude farbe, v ktorých sa ukázala na tohtoročnom Met Gala 2014 Suki Waterhouse. To sú neživé módne ikony, ktoré predstavuje nová vianočná reklamná kampaň Burberry Prorsum. Potom prichádzajú na rad tie živé. Medzi nimi dominuje dvanásťročný syn Davida Beckhama a Victorie Beckham – Romeo Beckham, ktorý si v hudobnom krátkom filme Burberry zatancuje dokonca breakdance.

Romeo Beckham vo vianočnej kampani Burberry Prorsum
 /><br />
<img decoding=

Vo vianočnej kampani Burberry Prorsum exceluje syn Davida Beckhama a Victorie Beckham – Romeo Beckham.

Romeo Beckhham & Burberry: From London with Love

Módnou ikonou je Romeo Beckhhamf už dlhšiu dobu a v reklame Burberry sa objavil prvýkrát už vlani. Ako správy syn svojich rodičov pokračuje Romeo v tradícii. Tiež David Beckham si po skončení svojej futbalovej kariéry privyrába už skôr ako módna ikona. Aj keď privyrába je dosť slabé slovo. David Beckham je tvárou spodnej bielizne pre
David Beckham Bodywear for H&M, propaguje whisky alebo módnu značku Belstaff.

Victoria Beckham zas rastie ako módna návrhárka. Je považovaná za jednu z najlepších britských módnych dizajnérok a svojimi príjmami z podnikania v módnom priemysle už porazila aj celkové príjmy svojho manžela Davida Beckhama, ktoré vzhľadom k jeho príjmom zo športovej činnosti neboli nijako malé. Teraz do sveta módy vstúpil aj Romeo Beckham. Zatiaľ síce len ako model, ale uvidíme, kde to skončí.

VIDEO: Vianočná reklama Burberry s hviezdou Romeo Beckhamom

Vianočná reklama Burberry 2014 má chytľavú atmosféru

V Burberry kampani sa Romeo Beckham predstavil už vlani. V kampani pre kolekciu jar/leto 2013 si zahral vedľa slávnej modelky a hviezdy kampaní Burberry Prorsium Cara Delevigne.

Nová vianočná kampaň Burberry má takmer rozprávkovú atmosféru. Kreatívny riaditeľ Burberry Prorsum, Christopher Bailey hovorí, že je to vôbec prvá slávnostná reklamná kampaň značky Burberry. Z atmosféry cez štyri minúty dlhého reklamného spotu srší radosť, šarm, nostalgia, láska aj čarovná atmosféra vianočného času. Všetko sprevádza nádherná hudba od Ed Harcourt.

Vianočná kampaň Burberry Prorsum 2014
Vianočná kampaň Burberry Prorsum 2014 oslavuje všetko britské a všetko s dušou Burberry.

Nová vianočná kampaň Burberry 2014 je, podľa Baileyho, oslavou všetkého, čo Burberry miluje: trenčkot, kašmírovú šatku, dokonalú hudbu, britské počasie (preto tie dáždniky) a prácu s talentovanými ľuďmi. Kampaňové video Burberry ožíva nielen vďaka breakdance Romea Beckham, ale aj tancom ďalších 50 tanečníkov.

Zdroj obrázkov a videa: Romeo Beckham v reklamnej kampani Burberry Prorsum Vianoce 2014, repro Daily Mail, Burberry Prorsum

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek