PUMA predstavuje novú dámsku bežeckú kolekciu a topánky Faas 600 v2

Zabehajte si v novom oblečení! PUMA predstavuje novú bežeckú kolekciu, ktorej hitom sú bežecké topánky PUMA Faas 600 v2 v originálnych sviežich farbách.

Jeseň a jar sú ideálne pre behanie. Ak s ním chcete začať a skutočne nie nachádzať výhovorky na to, že dnes je príliš teplo, alebo naopak príliš veľká zima, začnite s behaním v týchto ročných obdobiach. A dopredu sa na svoje behanie pripravte. Už teraz si môžete zaobstarať nové kúsky z jesennej a zimnej dámskej bežeckej kolekcie značky PUMA pre tohtoročnú jeseň a zimu 2014. Bežecká dámska kolekcia PUMA obsahuje všetko, čo pre behanie potrebujete: bežecké nohavice v podobe dobre padnúcich športových legín, bežecké šortky, tričko, skrátený top, bežeckú mikinu aj bežeckú bundu. Hitom v kolekcii sú ale bežecké topánky PUMA Faas 600 v2.
Bežecké topánky PUMA Faas 600 v2

Hitom bežeckej kolekcie PUMA pre tohtoročnú jeseň a zimu sú bežecké topánky PUMA Faas 600 v2

Nové dámske bežecké topánky PUMA Faas 600 v2

Základom pre beh sú samozrejme vždy bežecké topánky. Nové bežecké topánky PUMA Faas 600 v2 kopírujú vďaka podošve so špeciálnou drážkou a oddelenej päte prirodzený pohyb nášho chodidla. Špeciálne odolné gumy EverTrack a EverRide Blown sú strategicky umiestnené na podošve tak, aby bola topánka odolná, flexibilná a pohodlná. Topánky PUMA Faas 600 v2 majú nový ženský dizajn a ľahší sieťovaný zvršok topánky s odľahčenou medzipodošvou zo špeciálnej peny FAAS FOAM + zaisťuje vyššiu odolnosť, komfort a väčšie odpruženie. Topánky PUMA Faas 600 v2 sú pohodlné a vďaka pamäťovej pene v okolí päty a achilovky sa skvelo prispôsobí dámskemu chodidlu, čím minimalizujú vznik pľuzgierov
Topánky PUMA

Základom bežeckej kolekcie sú topánky: PUMA predstavuje hneď niekoľko modelov.

Dámske bežecké oblečenie PUMA pre jeseň a zimu 2014 ponúka inovácie, ktoré vám spríjemnia vaše behanie!

Bežecké nohavice, šortky, tričko ani bežecká bunda za vás síce žiadny kilometer neubehnú, PUMA sa nám však vďaka novým technológiám snaží behanie spríjemniť. Napríklad bežecká mikina PUMA PR Cross Hooded LS Tee W ponúka vďaka technológii Dri-Release a materiálu s prímesou vlny obmedzenie vzniku nepríjemného zápachu po tom, čo sa pri behaní zapotíme.

Oblečenie z novej bežeckej kolekcie PUMA ponúka anatomicky tvarované strihy, ktoré nás neobmedzujú v behu a našim pohybom nechávajú úplnú slobodu. Bežecké oblečenie PUMA ponúka aj ochranné a bezpečnostné prvky. Napríklad v bežeckej bunde PUMA nájdete LED reflexné prvky, ktoré nám zaručia aj v zhoršenej viditeľnosti bezpečné behanie po frekventovanejších cestách alebo uliciach. Reflexné prvky nájdete aj na ďalších kúskoch bežeckého oblečenia PUMA. Napríklad na šortkách PUMA, ktoré okrem nich vynikajú tiež praktickým malým vreckom na zips, do ktorého bezpečne ukryjete napríklad kľúče.

Unikátna v bežeckej kolekcii PUMA je tiež športová podprsenka Gym ACTV Power Bra Top. Táto ľahko kompresná podprsenka má na vnútornej zadnej strane strategicky umiestnené stimulačné pásy, ktoré poskytujú pokožke mikroskopické masáže a to vďaka takzvanej technológii ACTV. Špeciálne pásy stimulujú medzilopatkové svaly, a súčasne napomáhajú k stabilizácii a lepšiemu držaniu tela. Vďaka svojím plochým švom športová podprsenka PUMA skvele sedí a neškriabe. Podprsenka PUMA Gym ACTV Power Bra Top je navrhnutá tak, aby podporovala fyziologické vlastnosti ženského tela a aby naše prsia ukáznila tak, že nám nebudú brániť v maximálnych športových výkonoch.

Podrobný popis jednotlivých kúskov oblečenia z novej bežeckej kolekcie PUMA nájdete vo fotogalérii pri jednotlivých produktoch. Nechýba tu ani cena, za ktorú sa jednotlivé oblečenie alebo bežecké topánky predávajú.

Bežecká kolekcia PUMA ponúka atraktívny módny dizajn

Športová móda nie je len o funkčných prvkoch oblečenia či obuvi, ale aj o ich dizajne. A ani v tomto smere nová PUMA dámska bežecká kolekcia nezaostáva. Jednotlivé kúsky v bežeckej kolekcii k sebe vzájomne pekne ladia, pritom ale nechýba pestrosť, ktorá nám pri behaní dodá pozitívnu energiu.

Bežecké topánky PUMA Faas 600 v2 sú v tyrkysovej a šípovej farbe kombinovanej do jemného dizajnu s bielou, ale v kolekcii nájdete aj bežecké topánky Faas 300V3 W v ružovo-vínovej farbe. Bundu a šortky zdobia husté vodorovne posadené jemné farbené prúžky a tieto linky sa objavujú aj na bežeckých legínach PUMA, kde sú však cik-cak rozhádzané a vzájomne sa krížia. Strihy bežeckej kolekcie sú jednoduché a funkčné, takže práve už spomínané farby a prúžky sú tým, čo dáva bežeckému oblečeniu PUMA dizajn. A ten je veľmi pekný.

Zdroj obrázkov: PUMA

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek