Premiéra nového film Sex v meste bola opäť plná krásnych šiat

Po londýnskej predpremiére nového celovečerného filmu Sex and the City, alebo v slovenskej verzii Sex v meste, kde hlavná hviezda nového celovečerného filmu nadväzujúceho na slávny seriál, Sarah Jessica Parker zažiarila v zelených šatách doplnených klobúčikom pripomínajúcim zelený žaluď, zažiaril na newyorskej premiére opäť – tentokrát v chobotnicových“ šatách od Nina Ricci.

Po utorňajšej newyorskej premiére filmu Sex and the City, ktorý je viac než len obyčajným filmom, hlavne oslavou vytúženého životného štýlu a prehliadkou módnych kreácií prestížnych návrhárov, sa dočkáme premiéry filmu čoskoro aj u nás. Do slovenských kín prichádza Sex v meste 12. júna. Pred utorňajšou premiérou v New Yorku zaplavila newyorské ulice masa fanúšikov. Každý chcel na vlastné oči vidieť hlavné predstaviteľky seriálu a teraz už aj filmu – a hlavne módne kreácie, v ktorých hviezdy absolvujú premiéru filmu. A neboli hocijaké.

Sarah Jessica Parker zvolila „chobotnicové“ šaty od Nina Ricci


Sarah Jessica Parker, hlavná predstaviteľka seriálu a filmu Sex and the City, vstúpila na „červený koberec“ v striebornej kreácii Nina Ricci. Šaty bez ramienok, z nariaseného materiálu dávali filmovej Carrie vzhľad morskej panny z rozprávky Hansa Christiana Andersena. Dlhé riasenie vzadu splývalo v dlhú, po zemi sa ťahajúcu vlečku, pripomínajúcu chápadlá chobotnice. Široký zlatistý pás svojou veľkosťou suploval živôtik a dodával tak Sarah Jessica Parker útlosť pásu zrovnateľnú s nezabudnuteľne štíhlym driekom Scarlet O`Hara z knižky Margaret Mitchellové Juh proti Severu.

Kim Cattrall si vybrala decentný model od Vivienne Westwood


S imidž sexy vampíra opäť nesklamala ani Kim Cattral, predstaviteľka filmovej Samanthy. V šedostriebornej kreácii púzdrových šiat bez ramienok od Vivienne Westwood síce menej než by si zaslúžili, vynikli jej prsia, avšak atraktívne čipkované zdobenie šiat pripútalo pozornosť na stále dokonalú postavu dnes už zaslúžilej päťdesiatničky. No nechcela by ste takto vypadať v päťdesiatke?

Kristin Davis bola romantická v toalete od Dona Karan


Na premiére sa lesklo skutočne všetko. Nezaostávala ani Kristin Davis, vo svojom romantickom zlatom modely od Donna Karan. Filmová Charlotte si so svojou štíhlou postavou, podobne ako Sarah Jessica Parker, mohla dovoliť model z nariasenej látky. Taktiež si vybrala šaty bez klasických ramienok, tentoraz ale so zaujímavo pokrútenou fazónou „carmen“. Rozšírená sukňa mala dĺžku pod kolená a efektné podkasanie ešte viac zvýrazňovala pokrčená tkanina na spodných 25 centimetroch sukne.

Cynthia Nixon sa rozhodla pre biely model od Narciso Rodriguez


Totálnou premenou prešla Cynthia Nixon, predstaviteľka filmovej Mirandy. V bielom a nežnom modely od Narciso Rodriguez pôsobila ako anjelské zjavenie. Splývavý materiál z vrstvenej tkaniny vial na štíhlej postave Cynthie, zatiaľ čo prsia pevne držali v naberanom a prsia zatraktívňujúcom živôtiku, upevnenom na širokých ramienkach zopnutých za krkom. Postavu Cynthie predĺžil všitý pás z rovnakého materiálu tesne pod poprsím. Celkový imidž Cythie sa rozžiaril predovšetkým vďaka zlato-blonďavým vlasom s mierne predĺženým zostrihom.

Ešte viac zo zákulisia

Zdroj: HBO, Sexandthecitymovie.com

Porovnajte módne kreácie predstavené na newyorskej premiére s oblečením hviezd filmu Sex v meste na predpremiére v Londýne.

Tešte sa na našu recenziu filmu a náš pohľad na módne kreácie vo filme – už čoskoro.

Zdroj obrázkov: Wwd.com, Telegraph.co.uk

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek