Plavkové trendy 2014 podľa Victoria`s Secret – zahaliť neznamená byť menej sexy!

Zaujímajú vás plavkové trendy pre tohtoročné leto? Victoria`s Secret už teraz láka na svoju novú kolekciu plaviek pre sezónu 2014. Poďte sa pozrieť, aké krásne kúsky plaviek a plážovej módy ponúka táto liaheň „anjelikov“.

Plavky Victoria`s Secret pre rok 2014
Zoznámte sa so šiestimi plavkovými trendmi podľa Victoria`s Secret! (Ukážka: Plavky Victoria`s Secret pre rok 2014.)

Tiež vás slniečko okamžite naladí na plážovú nôtu? Do dovoleniek je síce ešte ďaleko, aj keď prečo si nedopriať nejakú predčasnú, ale už teraz sa môžete inšpirovať plavkovými módnymi trendmi a začať plánovať balenie dovolenkových kufrov.
Victoria`s Secret predstavila plavky, s ktorými sa teraz zoznámime, aby sme aj náš výber plaviek smerovali rovnakým smerom ako anjelici – čiže top modelky z liahne Victoria`s Secret.

Bralettes Victoria`s Secret – plavkové podprsenky ako topíky

Victoria`s Secret ponúka v tohtoročnej sezóne zaujímavý typ plavkovej podprsenky. Podprsenka pripomína úsporný topík, stiahnutý mierne medzi prsiami jemným naberaním. K týmto tzv. bralettes krásne ladí aj spodný diel plaviek, ktorý sa pohráva s rovnakým naberaním na bokoch. Prečo si zvoliť plavky v štýle bralettes? Skvele drží prsia, aj keď miernou kritikou z mojej strany je, že ich opticky zmenšujú. Avšak ak si chcete v plavkách dobre zaplávať alebo zašportovať, napríklad u plážového volejbalu alebo na bicykli, bralettes sú plavky, ktoré uchránia vaše prsia pred spoločenským faux pas, kedy by napríklad z klasických trojuholníkových strihov ľahko vypadli, alebo kde by push-up plavková podprsenka zbytočne marila vaše športové výkony.

Long-line plavky Victoria`s Secret – ako „holky z naší školky“

„V sexy tričku, postavičku mali ham ham…“ Nenapadá vás pri pohľade na túto kolekciu práve tento osemdesiatkový hit Petra Kottwalda a Stanislava Hložka Holky z naší školky? Victoria`s Secret sexy dolnému dielu bikiniek nasadila namiesto podprsenky krátke tričko. Že vás v takých plavkách nedokonale opáli? Ale choďte! Kto sa dnes vystavuje rizikovému slniečku? Naopak, chce to poriadny ochranný faktor a farbičku si radšej dodajte samoopaľovacím krémom alebo v soláriu, kde si predsa len viac dokážeme ustrážiť dávky UVA a UVB, ktorými naše telo ožiarime. Ale čo je najlepšie – neopaľovať sa! V takej Austrálii sú in tvarohové krásky.

Victoria`s Secret premenila „bombardiaky“ v parádny módny kúsok

Victoria`s Secret nás smelo oblieka do plavkových nohavičiek s vysokým pásom.
Prečo nie? Nie sú to žiadne bombardiaky, to určite nie. Ale dokážu ľahko zakryť jazvičky po cisárskom reze, operácii slepáku alebo napríklad skryť trošku ovisnuté bruško. Dokážu nás tiež pekne stiahnuť, takže sa nám nestane, že sa nám bruško nepekne vygúľa z nízkych bikiniek. Plavkové nohavičky s vysokým pásom môžu v rôznych prevedeniach vyzerať pokojne ako šortky alebo minisukne. V čiernej nás zoštíhlia, v prevedení z čipky z nás urobia módnu ikonu sezóny a s rôznymi perforáciami, prestrihmi a šnúrkami z nás urobia sex-symbol dovolenky.

Zahaľte sa do jednodielnych plaviek a tankín!

Áno, Victoria`s Secret si robí starosť o naše zdravie. Nenechajte slniečko, aby zostarlo vašu pleť, ani si nekoledujte o rakovinu kože. Veľkú časť kolekcie Victoria`s Secret tvoria jednodielne plavky a tankiny, čiže plavky síce zakrývajú celý trup, ale sú odstrihnuté od nohavičiek plaviek. Zdobia ich rôzne naberania, často sú predĺžené dokonca o sukienku a tak môžete pomaly aj na pláži vyzerať ako oblečená do malých čiernych. Exkluzívne vyzerajú rôzne prestrihy, ktoré sú opäť módne, aj keď žiadnou novinkou nie sú a skôr vďaka svojej dokonalosti prežili z predchádzajúcich sezón. Z extra módnych nápadov nájdete v kolekcii black-and-white efekt, perforovanú čipku a tiež módne farby tohtoročnej jarnej a letnej sezóny.

Rashguard plavky Victoria`s Secret vás ochránia pred spálením!

Ďalšia séria plaviek Victoria`s Secret v tohtoročnej kolekcii 2014 sa inšpirovala športovým odevom Rash guard. Jeho prvky nájdeme aj v módnych kolekciách s oblečením od mnohých svetových dizajnérov, ale musím povedať, že pre plavky je použitie fazóny a dizajnu Rash guard dokonca symbolické. Pôvodne bol totiž Rash guard vyvinutý ako špeciálny odev – tričko pre full kontaktné bojové športové zápasy MMA. Guard znamená chránič, alebo ochranca. Rash je popálenina vzniknutá ťahaním kože po pevnej ploche. A toto tričko malo športovcov ochrániť práve pred týmto spálením. Dnes sa Rushguard tričká objavujú aj v iných športoch. Používajú sa ako atletické tričká, pri vodných športoch – napríklad pri surfovaní, potápaní, šnorchlovaní, pri plavbe na kanoe a u mnohých ďalších.

Rushguard plavky Victoria`s Secret majú športový look, prakticky nás chránia pred spálením slniečkom a z obyčajných pindulín robia športovkyne.

Strappy plavková mánia prichádza!

Nakoniec som si nechala takzvané Strappy plavky. Victoria`s Secret nezabudla na skvostný plavkový trend všemožných pásikov. Tie plavky dekorujú na stranách nohavičiek, viažu sa do kríža na brušku, netradične sa nimi zaväzujú horné diely plaviek a hlavne – dávajú plavkovému outfitu zvodný nádych. Len povoliť a vyzliecť… napadne každého muža okolo vás. Ak chcete v tohtoročnej plavkovej sezóne vyzerať sexy, stavte na Victoria`s Secret plavky s dekoračnými a funkčnými prúžkami látky.

Zdroj obrázkov: Victoria`s Secret

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek