Perla Zolnayová vyhrala šaty od Fera Mikloška a hneď sa zamilovala!

Pozrite sa, kto vyhral úžasné šaty od Fera Mikloška v súťaži so Samsung GALAXY Alpha. Prinášame vám fotky zo skúšky šiat aj rozhovor so šťastnou víťazkou.

V súťaži v našom magazíne MÓDA.sk ste mohli vyhrať jedny zo štyroch večerných a kokteilových šiat slovenského návrhára Fera Mikloška. Výherkyňa už je známa, je ňou 27-ročná Zolnayová a za sebou má u aj skúšku šiat u Fera Mikloška. Na fotkách sa môžete pozrieť, ako to Perle pristane. Ku kokteilovým šatám dostala Perla aj krásnu zladenú kabelku a v rozhovore vám prezradí, kam si šaty oblečie. U Fera Mikloška sa teraz pracuje na tom, aby Perle šaty dokonale sadli. 
Štastná výherkyňa Perla Zolnayová

Rozhovor: Perla Zolnayová hovorí o móde, o skúške šiat, aj o tom, kam sa v nich vyparádená vydá

MÓDA.sk: Máš za sebou skúšku šiat u Fera Mikloška. Ešte raz ti chcem pogratulovať k výhre. Ako sa ti páčili šaty v skutočnosti a nielen na obrázku? A aká bola skúška a tvoje osobné stretnutie s Ferom Mikloškom? 

Perla Zolnayová:
Ďakujem za výhru! 🙂 Do šiat som sa okamžite zamilovala. Neskutočne ma očarila ich farba a samozrejme celkovo mi šaty hneď padli do oka. Cítila som sa v nich ako princezná a naživo sú ešte krajšie než na obrázku. Som z nich unesená. Skúška šiat prebehla úplne hladko, aj keď som mala na začiatku trošku obavy – vlastne ani neviem z čoho. Fero je strašný sympaťák. Po krátkom rozhovore s ním som sa úplne uvoľnila a následne si užívala skúšku šiat.

MÓDA.sk: Šaty ti veľmi pristanú. Všimla som si ale, že na rozdiel od modelky, ktorá šaty predvádzala na prehliadke, ich máš omnoho dlhšie. Koľko meriaš?

Perla Zolnayová:
Meriam 165 cm a dĺžka šiat mi vôbec nevadí. Ani by som ich nechcela mať kratšie.

Drobné úpravy budú potrebné a tak je nutné všetko dôkladne doladiť
MÓDA.sk: Už si mala niekedy na sebe niečo od slovenského módneho návrhára? Alebo trebárs od maďarského, keďže pracuješ v Maďarsku? 
 
Perla Zolnayová: Tieto šaty budú moje prvé od slovenského návrhára a dúfam, že v budúcnosti pri tomto počte nezostanem. 🙂
 
 
MÓDA.sk: Aký typ oblečenia bežne najradšej a najčastejšie nosíš?
 
Perla Zolnayová: Môj šatník je rozmanitý, avšak v prvom rade uprednostňujem pohodlnosť. To však neznamená, že nenosím elegantné veci. Aj elegantné veci môžu byť pohodlné, rada sa obliekam za dámu.
MÓDA.sk: A ktoré značky máš rada? 
 
Perla Zolnayová: Bershka, H&M, Mango, Zara, Reserved – tieto značky ma nikdy nesklamú.
 
 
 
MÓDA.sk: Sleduješ zahraničnú a slovenskú módnu scénu? Ktorí návrhári patria medzi tvojich obľúbených?
 
Perla Zolnayová: Sledujem zahraničnú a aj slovenskú módnu scénu – módne trendy a vychytávky si nenechám ujsť. Doteraz som výslovne obľúbeného módneho návrhára nemala, avšak odteraz túto priečku obsadil Fero Mikloško!
 
 
 
MÓDA.sk: Mám okolo seba kamarátky, z ktorých niektoré sú fetišistky na kabelky, iné na topánky, ďalšia má úchylku na luxusné spodné prádlo a iná zas utráca celú výplatu za kúsky od Dolce&Gabbana. Čo miluješ v móde ty a čomu nikdy neodoláš?
 
Perla Zolnayová: Jednoznačne sú to topy. Keď sa mi nejaký zapáči, bez ohľadu na to, či to viem s niečím kombinovať alebo nie, kúpim si ho.
 
 
 
MÓDA.sk: Za akú módnu vec si v živote utratila najviac peňazí? 
 
Perla Zolnayová: Boli to moje svadobné šaty. 🙂
 
 
 
MÓDA.sk: Model šiat Fera Mikloška, ktorý si v súťaži na MÓDA.sk vyhrala, sa inšpiroval modelom nového telefónu Samsung GALAXY Alpha. Aký mobil máš ty? 
 
Perla Zolnayová: V Maďarsku taktiež používam telefón značky Samsung, môj „slovenský“ telefón má značku HTC.
 
 
 
MÓDA.sk: Do dvoch týždňov budeš mať šaty od Fera Mikloška upravené na mieru. Už vieš, kam v nových šatách a s novou kabelkou, ktorá je súčasťou modelu vyrazíš? 
 
Perla Zolnayová: Udalosť je istá – svadba mojej sestry.
Perla Zolnayová v šatách Fera Mikloška

Kdo je Perla Zolnayová

Perla Zolnayová (27 rokov) pochádza z Leseníc (okr. Veľký Krtíš), ale žije a pracuje v Budapešti. Víkendy však s manželom trávi pravidelne na Slovensku. Pracuje pre nemeckú firmu v oblasti zdravia a krásy (k čomu je móda už iba na krôčik). Perla miluje svojho manžela, o ktorom vie, že je jej oporou vo všetkom, svoju rodinu a tiež fenku Missy. Medzi jej záľuby patrí príroda, čítanie, cestovanie a šport. 
Zdroj obrázkov: Tomáš Kočí

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek