Ozvláštnite svoj jarný šatník týmito trendy šatami

Jar konečne ukazuje svoju tvár a dni sú čoraz teplejšie. Viacero dám siaha po šatách, ktoré spravia každý deň výnimočným. Aké trendy vládnu tento rok?

Ak nie ste šatový typ, určite oceníte tie košeľové. Tie vyzerajú vo vrchnej časti skutočne ako košeľa, dole sa však rozširujú. Trendy kúsok nesmie v uliciach chýbať ani tento rok v rôznych variáciách. Je len na vás či zvolíte kratší, alebo dlhší strih. Pre odvážnejšie je tu kúsok, ktorý pozostáva z rôznych dĺžok – na jednej strane midi, na druhej mini.

Trend v podobe košeľový šiat je skvelou voľbou pre praktické ženy. (Foto: Pineterest)

Pre romantické duše

Každá milovníčka vzorov ocení tento kúsok. Nie len všade okolo nás to kvitne, ale kvitnúť môžete aj vy, a to vďaka šatám, ktoré zvolíte. Nesmrteľné jarné šaty v, ideálne, midi dĺžke, perfekte doplní koženková či kožená bunda, ale pokojne si k nim môžete obuť rovnako pohodlné tenisky ako sexi lodičky.

Volániky nesmú chýbať tento rok na žiadnom kúsku a v prvom rade nie na šatách. Ak ste milovníčkou podobných romantických motívov, zvoľte krásne šaty, ktoré spravia z každého rande nezabudnuteľné. Okrem volánov sa nosia aj vypchaté či voľné rukávy, ktoré vás na chvíľu prenesú do čias minulých či trendy viazanie na páse – zavinovanie – ktoré dokáže skryť aj prípadné nedostatky postavy.

Romantické duše si túto jar a leto prídu na svoje. (Foto: Pineterest)

Niečo navyše

Ak doma vlastníte jednoduché čierne šaty či dlhšiu svetrovú vestu bez rukávov, môžete si ich vziať na obľúbené šaty – perfektne vyzerá najmä kombinácia košeľových šiat a takejto šatovej „vesty“. Ukážte vďaka tomuto kombu, že sa vyznáte v najnovších trendoch a všetci k vám začnú v kancelárii ihneď vzhliadať.

Nudné šaty viete pozdvihnúť na vyššiu úroveň vďaka kombinovaniu. (Foto: Pineterest)

Okrem sexi viazania nesiahnete vedľa ani po šatách s množstvom gombíkov. Gombíky vyzerajú veľmi rafinovane a rovnako vedia skryť prípadné nedostatky. Pokojne zvoľte kúsok s čo najväčším množstvom gombíkov – Zhora až dole – alebo si vyberte šaty, kde sú gombíky len vo vrchnej časti.

Gombíky a iné detaily spravia z každých šiat originálny kúsok. (Foto: Pinterest) 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek