Nič nie je viac sexi ako plešivý muž – svoju plešinu však musí vedieť predať!

Patríte medzi tú časť mužskej populácie, ktorej hriva na hlave nevydrží naveky? Nezúfajte a užívajte si, že pre veľa žien ste neuveriteľne sexi! Napríklad pre mňa!

Plešatenie je pre mužov osobná tragédia – podobne ako pre nás ženy, keď sa nám objaví prvý šedivý vlas. Aspoň tak sa k tomu stavajú muži. Pritom mne sa plešina páči a podobne sa k tomu stavia aj rad iných žien. Takže ak sa vám objavili kúty, rednú vám vlasy alebo už vykukla hlava bez vlasov, prestaňte si zúfať. Podľa mňa je to sexi!

Telefonujúci muž s fialovým dymom z telefónu

Ťažko povedať, kto prišiel s myšlienkou, že plešatí muži majú silnejšie libido ako tí bez plešiny, a ťažko povedať, koľko pravdy je na tom, že plešatí muži majú viac mužských hormónov, a teda sa predpokladá, že sú i mužnejší. Na mňa to takto však naozaj pôsobí. Môj priateľ neplešatie – škoda. A myslím to vážne, páči sa mi to. A aj keď mi aj napriek nadbytku vlasov pripadá mužný až-až, s plešinou by bol určite ešte viac sexi.

Sedím v kaviarni a pozerám sa na dvoch „krásavcov “ (myslené v pozitívnom zmysle slova). Vek okolo 40 – tam sa pre mňa začína sexi muž. Oba už majú na hlave sotva polovicu svojej predchádzajúcej hrivy. Sú neuveriteľne sexi. Vlasy majú oholené na asi milimetrovú dĺžku. Jeden z nich má rovnako dlhú, milimetrovú bradu. Táto kombinácia je naozaj dokonalá. Žiadny pokus oholiť si iné časti tela –chlpy patria na mužské nohy i hruď – hoci aj niekam inam. Ak sa rozhodnete holiť si podpazušie, prosím. Tu sa dá uznať, že ide o hygienu. Muža s oholeným pohlavím som v skutočnosti vlastne nestretla a ani o to priveľmi nestojím. Sú veci, kam podľa mňa chlpy patria, a potom sú miesta, kde mi nechýbajú – napríklad na hlave.

Takže život sa s padajúcimi vlasmi nekončí. Neklesajte na duchu a hlavne nepodľahnite sebaľútosti a strate sebaúcty. Buďte mužom, ktorý vie nosiť svoju sexi plešinu! Nech si pohľad na vás užijeme!

Čo nikdy nerobte!

Muž s trávou nad hlavou
  • Nikdy plešinu nemaskujte „prehadzovačkou“.
  • Ak máte plešinu, nenoste dlhé ani dlhšie vlasy – hoľte si vlasy na milimetrovú dĺžku.
  • Neschovávajte plešinu samoúčelne pod klobúky ani čiapky – samozrejme, ak sa nepotrebujete chrániť pred slnkom alebo zimou.
  • Nezanedbávajte ochranu pred slnkom – aj na hlavu patrí opaľovací krém s vysokým faktorom. Spálená červená koža na hlave nevyzerá dobre.
  • Dbajte o svoju vlasovú pokožku. Lupiny sú neprípustné. Používajte v prípade potreby šampóny proti lupinám.
  • Zabudnite na komplexy – noste svoju plešinu s noblesou a naučte sa robiť si z nej srandu.
  • Nepodozrievajte ženy, že sa vám na plešinu pozerajú s odporom – najskôr na ne pôsobíte sexi rovnako ako na mňa.

Zdroj obrázkov: Fotolia.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek